تاریخ: ۱۶:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: تحریریه
دو بانوی والیبالیست مازنی با تیم ملى والیبال بانوان در مسابقات آسیایی فیلیپین

مونا(مهدیه) خواجه کلایی از بابلسر و سودابه باقرپور از بابل والیبالیست های شاخص ماندرانی پس از حضور موفق در جام باشگاه های آسیا به همراه بانک سرمایه، مجددا پیراهن تیم ملی بانوان را برتن کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مونا خواجه کلایی والیبالیست شاخص بابلسری و  سودابه باقرپور از بابل  پس از حضور موفق در جام باشگاه های آسیا به همراه بانک سرمایه، مجددا پیراهن تیم ملی بانوان را برتن کرد.

باز هم دو مازندرانی در فهرست والیبالیست های بانوی ایران قرار دارند. نوزدهمین دوره مسابقات زنان آسیا در مانیل فیلیپین برگزار می شود اما ایران زودتر به ویتنام رفته تا چند دیدار تدارکاتی را برگزار کند.

این مسابقات در حالی با حضور ۱۴ تیم برگزار می شود که ایران با تایوان، تایلند و مالدیو همگروه است و در همان دور مقدماتی کار دشواری دارد.

ایران در اردوی برون مرزی خود در ویتنام مونا(مهدیه) خواجه کلایی از بابلسر و سودابه باقرپور از بابل را به همراه دارد که هر دو از ارکان تیم ملی محسوب می شوند. مونا پس از وقفه ای یکساله و استراحت دوباره به تیم برگشته و همچنان دریافت کننده اصلی تیم ملی است. سودابه هم خودش را با تداوم بازی خوب و اثرگذار به عنوان یکی از بهترین مدافعان ایران تثبیت کرده است.

با توجه به شرایط فنی تیم ملی والیبال صعودش به مراحل بالاتر و یا نتیجه ای بهتر از پنجمی نتیجه ای ایده آل خواهد بود.

مسابقات قهرمانی آسیا از هجده مرداد شروع می شود و ملی پوشان پس از حضور در هانوی و پایان اردوی تدارکاتی مستقیما به مانیل سفر  می کنند.

پاسخی بگذارید