این مثلث دوست داشتنی ؛
تاریخ: ۱۵:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: تحریریه
وقت آن رسیده به فوتسال مازندران افتخار کنیم !

وقتی به به مازندرانی بودن و فوتسال مان افتخار می کنیم که میبینیم علاوه بر دو بازیکن مازندرانی در این دیدار سر داور دیدار هم یک ستاره مازنی است. محمود نصیر لو قضاوت این دیدار را برعهده داشت تا مثلث مازندرانی ها در این دیدار جذاب تکمیل شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حالا دیگر فوتسال پایش را فراتر از حد انتظار قرار داده و انتظار ها هم از این رشته بیش از پیش شده است.در چند سال اخیر فوتبال استان مازندران در کشور بدون حضور حتی یک نماینده در سطح اول فوتبال کشور، نامش آقایی می کند. درست است که تیمی در سطح اول کشور نداریم ولی بازیکنان مازندرانی پرچم داران مازندرانی ها در لیگ برتر کشور بودند. اما در فوتسال سال هاست که بر خلاف فوتبال در سطح اولش تیم داریم اما در کمره پایین جدول دل خوش کرده ایم .در حالی که معدن استعداد هستیم و می توانیم به کمره بالای جدول دل ببندیم !

آنقدر استعداد داریم که حالا چشم آسیایی ها به ساق های استعداد های ماست.شاید حالا نوبت فوتسالی های مازندران است که حسابی بدرخشند .

بعد از قضاوت های آسیایی نصیرلو و درخشش در مسابقات آسیایی و جهانی حالا دو ستاره فوتسال مازندران هم در آسیا به تبلیغ فوتسال مازندران می پردازند.

آنقدر خوب هستند که مورد توجه آسیایی قرار گرفته باشند . ايمان احمدى و عماد محمدى دو ستاره مازندرانی که چندی پیش به تیم اِف سى اِرم قرقيزستان پیوسته بودند حالا در مسابقات آسیایی با استفاده از استعداد ناب مازندرانی خودشان برای موفقیت تیم جدیدشان تلاش می کنند..این دو ستاره از کارخانه بازیکن سازی شهروند یا همان راه قدیمی هستند و حالا در تیم قرقیزستانی حضور دارند.

ايمان احمدى و عماد محمدى در اولین دیدار آسیایی خودشان تایسون نام ویتنام را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دادند و درخشش هر دو مازندرانی در این دیدار ستودنی بود.عماد خوش درخشید و ایمان هم دو پاس گل داد.ایمان شماره ۱۰ تیم قرقيزستانی را برتن کرده و عماد هم شماره ۸ آنهاست.

وقتی به مازندرانی بودن و فوتسال مان افتخار می کنیم که میبینیم علاوه بر دو بازیکن مازندرانی در این دیدار سر داور دیدار هم یک ستاره مازنی است. محمود نصیر لو قضاوت این دیدار را برعهده داشت تا مثلث مازندرانی ها در این دیدار جذاب تکمیل شود.

حالا دیگر باید به فوتسال مازندران افتخار کنیم و دیگر وقتش رسیده تا نماینده ما در لیگ برتر فوتسال کشور به روی سکو برود تا آقایی مان ثابت شود !

پاسخی بگذارید