تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

درست است که امید ابراهیمی تنها بازیکن استقلال در بین ۱۴ بازیکن اصلی و ذخیره تیم ملی بوده اما ماهیت آبی ۲ مرد بزرگ داخل میدان تیم ملی یعنی آندرانیک تیموریان و پژمان منتظری آبی است. به گزارش مازند اسپرت: کی روش نشان داده که صداقتی تمام در مسیر انتخاب بازیکنان داشته است، چنانچه در […]

درست است که امید ابراهیمی تنها بازیکن استقلال در بین ۱۴ بازیکن اصلی و ذخیره تیم ملی بوده اما ماهیت آبی ۲ مرد بزرگ داخل میدان تیم ملی یعنی آندرانیک تیموریان و پژمان منتظری آبی است.

به گزارش مازند اسپرت: کی روش نشان داده که صداقتی تمام در مسیر انتخاب بازیکنان داشته است، چنانچه در همین مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در ترکیب اصلی تیم او مردانی چون بیک زاده، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، مجتبی جباری و در مقطعی آندو و نکونام حاضر بودند.

در حال حاضر از جمع مردان استقلال در تیم ملی فوتبال خسرو حیدری هم حاضر اما نیمکت نشین است و افرادی چون محسن کریمی، قطعا مرد مورد نظر کی روش برای روزهای آینده است. از صداقت کی روش در انتخاب تیم ملی همین بس که از پرسپولیس سال ۹۲ که در لیگ دوم شد، در ترکیب اصلی تیم یک بازیکن بیشتر حضور نداشت اما حالا در تیم ملی از پرسپولیس رده چهاردهمی لیگ سه بازیکن بین ۱۴ مرد اصلی تیم ملی به میدان رفتند.  

پاسخی بگذارید