رییس هیئت والیبال مازندران عنوان کرد :
تاریخ: ۱۳:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: علی احمدی
موافقت نکردن مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای ایجاد خانه والیبال در استان !

عصر روز گذشته دو تیم امیدهای مازندران و امیدهای آکادمی عرب ساری به مصاف هم رفتند که در پایان تیم امیدهای مازندران با نتیجه سه بر صفر به برتری رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از پایان این دیدار سید میلاد تقوی در جمع بازیکنان تیم امیدهای مازندران حاضر شد و گفت: امسال تیم امیدها از بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی بهرمند بوده در دوسال گذشته نتایج قابل قبولی گرفتیم و قطعا در سال جاری با توجه به پتانسیل های موجود می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی افزود: در هفته جاری تیم نوجوانان مازندران در کمال ناباوری تا پای فینال رفت و توانست پس از سالها عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را بدست بیاورد.

رییس هیئت والیبال استان مازندران ادامه داد: هیچگونه حمایتی از هیئت والیبال استان مازندران توسط دستگاه های دولتی استان صورت نمیگیرد و با افتخار می گوییم که کادر مدیریتی هیئت والیبال استان تلاش خود را برای اینکه تیم های مازندران با احترام به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شوند به گار گیری خواهد کرد.

سید میلاد تقوی انتقاد اهالی والیبال در فضای مجازی در خصوص عدم متمرکز بودن تمرینات مازندران را بسیار سازنده دانست و عنوان کرد: ما خودمان این موضوع را قبول داریم باید تمرینات تیم های مازندران در بخش آقایان و بانوان بصورت متمرکز در یک شهرستان برگزار شود که با ایجاد خانه والیبال در استان این مشکل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با ساخت خانه والیبال در استان موافقت نکرده است،بیان کرد: پیگیری های بسیار زیاد و جدی برای ساخت یا ایجاد یک سالن با نام خانه والیبال در استان صورت گرفته ولی متاسفانه مدیرکل محترم ورزش و جوانان مازندران با ایجاد خانه والیبال در استان موافقت نکرده است.

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید