تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم‌های وزنه برداری نوجوانان و جوانان گفت: از این که جانشین انوشیروانی در تیم ملی نشدم، ناراحت نیستم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدحسین برخواه در خصوص رقابت‌های وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان آسیا اظهار داشت: ما تمرینات خود را پیگیری می کنیم و هفته آینده در روزهای یکشنبه و سه شنبه و در دو گروه به نپال اعزام خواهیم شد. ما در رده نوجوانان با ۷ وزنه بردار و در رده جوانان با تیم کامل در این مسابقات حاضر می شویم و امیوارم بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: نمی دانم چه تعداد مدال می توانیم کسب کنیم چون از ترکیب سایر تیم‌ها خبر ندارم، البته وقتی لیست وزنه برداران سایر کشورها که در این مسابقات حاضر می شوند منتشر شود، می شود تخمین زد که وزنه برداران ما چه نتایجی کسب کنند اما امیدوارم بیشتر آنها بتوانند مدال کسب کنند.

برخواه در پاسخ به این سوال که چرا تیم نوجوانان با ترکیب کامل به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نمی شود تصریح کرد: به خاطر مشکلات مالی فدراسیون قرار بود تنها با ۴ وزنه بردار به نپال برویم اما با تلاش های رئیس فدراسیون وزنه برداری توانستیم این تعداد را به ۷ نفر برسانیم، با این حال یک نفر از وزنه برداران نوجوان را به خاطر مشکلات مالی نمی توانیم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کنیم.

سرمربی تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران افزود: ما به لحاظ اردویی هم شرایط سختی داشتیم چون امکاناتی که مورد نیاز بود را در اختیار نداشتیم و این مشکلات به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برمی‌گردد. چون فدراسیون وزنه برداری یک بنگاه اقتصادی نیست که بتواند درآمدزا باشد و بودجه‌ای که مصوب شده را باید به فدراسیون‌ها بپردازند. الان روزهای پایانی تیر هستیم اما هنوز بودجه فدراسیون وزنه برداری پرداخت نشده است و من نمی دانم کمیته ملی المپیک چنین رفتاری با وزنه برداری ایران دارد.

وی در پایان در خصوص این که آیا انتظار داشت به عنوان جانشین سجاد انوشیروانی انتخاب شود یا خیر،خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان انتظار نداشتم که سرمربی تیم ملی شوم چون هیچ صحبتی در این زمینه با من نشده بود و کاملا مشخص بود که من سرمربی تیم ملی نمی شوم و از این که انتخاب نشدم هم اصلا ناراحت نیستم. من از خدا می خواهم در همین مسئولیتی که بر عهده دارم بتوانم موفق باشم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید