تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باز هم تتلو؛ این‌بار توهین‌های زشتش به سردار آزمون و مهدی طارمی و بقیه ملی‌پوشان.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دوستان اصولگرای نسل نو، همان هایی که خودشان را هم کارشناس فرهنگی می دانند، هم خدای روزنامه نگاری و هم بزرگ عرفان و البته خداوندگار مردم شناسی حالا می توانند ببینند که چطور خواننده زیرزمینی را صاحب اعتماد به نفسی کرده اند که به همه بتازد. همین دیروز بود که یکی از دوستان رسانه ای جمنایی مطلبی نوشته بود درباره حسن های جذب یکی مثل تتلو، دستش درد نکند. بی شک همین که دوستان پذیرفتند یکی مثل تتلو هم بخشی از واقعیت های جامعه است، جای شکر دارد اما تتلو فقط یکی از هزاران و شاید ده ها هزار نفری است که نه فقط سیمای شان که طرز فکرشان هم با آن دوستان فرق دارد.

حالا فرقش این است که تتلو توانسته فالوور جوان داشته باشد و دوستان فکر می کنند رسیدن به محبوبیت یعنی این مسیر. می خواهند بعضی پیام های شان را از این راه حالا به زور به خورد ملت بدهند، پس کار را به جایی می رسانند که این جوان بیچاره که می خواهد به جایی وصل باشد تا حق حیات نصیبش شود، خود را علامه دهر بشناسد. فتوا بدهد و مثلا درحالی که یک ملت عزادار و داغدیده غم دختر بچه ای چون آتنا هستند، خود را در مقام آمر به معروف ببیند و از این بگوید که یکی مثل این دختر بچه ۷ ساله اگر حجاب می داشت آن اتفاقات نمی افتاد. بعد چند روزی بعدش با آن سیمای تتوکرده می رود تا در جمع بزرگان فرقه خاص تندروی منشعب از گروه های اصولگرایی بایستد و جایزه بگیرد و آنها که از پول بیت المال ارتزاق می کنند برایش کف و سوت بزنند و جیغ و هورا بکشند تا حسابی ذوق زده شود و از فردایش هم همان گروه به فکر ماست‌مالی انتقادهایی شوند که به رفتارهای شان شده است.

بی آنکه بگویند ما همان هایی هستیم که مثلا فلان هنرپیشه را به جرم اینکه روزگاری عکسی بی حجاب از او منتشر شده می کوبیم و فیلمی را با فشارهای‌مان به محاق می بریم. یا بدتر منتخبی از مردم را بعد از کند و کاو در گذشته اش برای داشتن احتمالا عکسی، فاقد صلاحیت می شناسیم و هر روز انگی را به هر کسی که چون ما فکر نمی کند می چسبانیم. مثلا تهمت های زشتی که به امثال اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی زده شد یا خیلی از نمونه های اینچنینی که همه به یاد داریم را طرح می کنیم، لب به دفاع از تتلو می گشاییم که چه ایرادی دارد، توبه کرده و مشکل حل است و اصلا بزرگ همه بچه های انقلاب فرمودند، ملاک حال فعلی افراد است.

همین رفتار است که سبب می شود تا این جوان که همه دنیایش همان صفحه اینستاگرامش است، هرچه دل تنگش بخواهد بگوید و بنویسد. این بار چون یکی مثل سردار آزمون دلش از حرف های بی ربط پسر زیرزمینی درباره آتنا به درد آمده و درباره نظریه استاد چند خطی نوشته، هر آنچه از دهانش در آمده را نثارش می کند. ساعاتی بعد به طارمی و بقیه ملی پوشان می تازد، بی آنکه یکی از دوستان این فرقه خاص کلامی بگوید اخوی، زشت است. این بچه ها همان هایی هستند که چند هفته قبل ایران را جهانی کردند تا همه با هم ببالیم ایران مان رسیده به روسیه. سکوت می کنند و هیچ به دوست جدیدشان نمی گویند تا او هر آنچه از دهانش می آید را نثار این بچه های ملی پوش کند چون از نظرشان حالا تتلو یک خودی است و هرچه دلش بخواهد می تواند بگوید.

کاش دوستان ارزشی که دسترسی به خواننده زیرزمینی محبوبشان دارند ، یادآوری می کردند که این رفتارش کار صحیحی نیست!

/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید