تاریخ: ۱۱:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در جریان تمرین امروز استقلال اتفاق جالبی برای بازیکن جوان این تیم رخ داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸:۳۰ و در حضور نزدیک به ۸۰۰ تماشاگر در کمپ این باشگاه برگزار شد.

*به مسئولان کمپ اطلاع داده بودند که قرار است نمایندگان AFC برای بازدید به آنجا بیایند. به همین دلیل، مدیر کمپ به همراه کارکنانش نظم و انضباط را در کمپ برقرار کردند.

*هواداران زیادی پشت در بودند و به هنگام آغاز تمرین به سمت سکوها رفتند. هواداران استقبال خوبی از تمرین داشتند و آنها به دفعات به تشویق تیمشان و منصوریان پرداختند.

*هواداران تیم استقلال شعرهای جالبی در وصف سرمربی خودشان می‌سرودند و علیه پرسپولیس هم موضع گرفتند.

*به مانند روزهای گذشته، منصوریان پیش از اینکه با بازیکنانش صحبت کند، مجتبی جباری، پژمان منتظری و حیدری را به گوشه‌ای برد و با آنها صحبت کرد. پس از آن، سرمربی آبی‌پوشان به تشریح تمرینات برای شاگردانش پرداخت.

*همه اعضای کادر فنی، دروازه‌بانان، کادر پزشکی و تدارکات، به غیر از منصوریان لباس یک‌دست سبز فسفری به تن داشتند. منصوریان اما متمایز از همه بازیکنان و دستیارانش یک‌دست مشکی پوشیده بود.

*نکته‌ای اکه این روزها در تمرینات استقلال شاهد هستیم، نقش «میک مک در موت» است. این مربی که با عنوان مربی بدنساز به استقلال آمده، به مانند مربیان فنی، تمام حرکات فنی بازیکنان را زیر نظر دارد. او بارها با متوقف کردن تمرین، نکات مورد را بازیکنانش گوشزد می‌کرد. این مورد به مانند کارگردان عمل می‌کرد، جدیت خاصی در تمرین داشت و اجازه نمی‌داد بازیکنان کوچک‌ترین اشتباهی مرتکب شوند.

*حسن بیت‌سعید به مانند روزهای گذشته چند دقیقه دور زمین دوید و سپس با صحبت منصوریان روی نیمکت نظاره‌گر تمرین شد. این در حالی است که استقلال هنوز پزشک ندارد و گروه جوانی که از سال گذشته در کادر پزشکی استقلال حضور داشتند، کارها را انجام می‌دهند.

*لئورناردو پادوانی به دلیل مصدومیت در تمرین روز گذشته حضور نداشت، با لباس استقلال در تمرین حضور یافت، اما از روی نیمکت نظاره‌گر تمرین شد.

*سرور جپاروف، محسن کریمی و امید ابراهیمی؛ غایبان تمرین بودند. هرایر مگویان با لباس شخصی نظاره‌گر تمرین استقلال بود.

*دروازه‌بان‌های استقلال زیر نظر حمید بابازاده تمرینات اختصاصی انجام دادند.

*در اواسط تمرین، هواداران استقلال که مشغول تشویق بازیکنان بودند، به تشویق مهدی قائدی جوان پرداختند. این در حالی بود که منصوریان مشغول صحبت با بازیکنان بود. قائدی میان صحبت‌های منصوریان قصد داشت به سمت هواداران برود که جباری به او گفت: سرمربی در حال صحبت کردن است، تماشاگران از جباری خواستند که اجازه بدهد قائدی به سمت آنها برود. این مسئله باعث خنده بازیکنان و هواداران شد.

*نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا از نزدیک نظاره‌گر تمرین بودند.

*بازیکنان ابتدا چند دقیقه دور زمین دویدند و سپس در گروه‌های چند نفره کار با توپ را انجام دادند. بازیکنان در ادامه در دو گروه به فوتبال درون تیمی و استفاده از فضای‌های زمین پرداختند.

قرار است با برنامه‌ریزی انجام شده، استقلالی‌ها فردا در یک دیدار تدارکاتی به میدان برود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید