تاریخ: ۱۴:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ پائولو آلوس و اولیویرا آلوس سرمربی و مربی پرتغالی نساجی روز سه شنبه وارد قائمشهر می شوند. بدین ترتیب ساعت ۱۴  روز سه شنبه ۲۳ تیر ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان شهرداری قائمشهر و با حضور مدیرعامل، مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین هواداران نساجی مراسم معارفه سرمربی جدید […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ پائولو آلوس و اولیویرا آلوس سرمربی و مربی پرتغالی نساجی روز سه شنبه وارد قائمشهر می شوند. بدین ترتیب ساعت ۱۴  روز سه شنبه ۲۳ تیر ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان شهرداری قائمشهر و با حضور مدیرعامل، مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین هواداران نساجی مراسم معارفه سرمربی جدید نساجی برگزار می شود.

همچنین پس از پایان مراسم معارفه سرمربی جدید نساجی مستقیم به ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر می رود تا با حضور در تمرینات تیم برای نخستین بار با شاگردان جدید خود آشنا شود.

 

…………………………………………………………….

امیر حسین طاحونی رسما به نساجی پیوست :

امیرحسین طاحونی مهاجم جوان و خوش اخلاقی که در نیم فصل سال گذشته به صورت قرضی از استقلال تهران به نساجی پیوست، پس از مذاکره با آقای صادق درودگر و گرفتن رضایت نامه قطعی از استقلال با نساجی به توافق رسید تا فصل جدید را هم در نساجی باقی بماند.

لازم به ذکر است که طاحونی با وجود اینکه در فصل گذشته تنها در چهار بازی پایانی فصل فرصت حضور در ترکیب نساجی را پیدا کرد توانست ۲ گل بزند و یک پنالتی از تیم حریف بگیرد و به بازیکنی محوری برای نساجی تبدیل شود.

 

…………………………………………………………….

مصاحبه ابولفضل قربانی و دلیل غیبت هایش در تمرینات :

ابوالفضل قربانی مدافع با اخلاق نساجی در فصلی که گذشت عملکرد خوبی در خط دفاعی تیم داشت با او گفتگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

ابوالفضل فصلی که گذشت را چطور دیدی؟

عرض سلام دارم خدمت شما و هواداران دوست داشتنی نساجی. واقعیت این است که فصلی خوبی بود اما متاسفانه بدشانس بودیم. البته اتفاقات عجیب و غریبی هم که در نیم فصل دوم در لیگ افتاد در ناکامی ما بی تاثیر نبود.  

حمایت هواداران چطور بود؟
خب یکی از عوامل اصلی موفقیت ما در بازیهای خانگی هواداران پرشمار نساجی بودند که واقعا تیم شان را دوست دارند و به خوبی از ما حمایت کردند.

امسال هم می مانی؟
من آدمی نیستم که بهانه الکی بیاورم. واقعیت این است که مادرم بیمار است و بیماریش هم حاد هست و با توجه به این که پدرم فوت کرده تنهاست و من باید در کنارش باشم و امیدوارم شرایط طوری محیا شود که بتوانم در شهرم بمانم. باور کنید خیلی دوست دارم نساجی بمانم. تازه در قائمشهر جا افتادم. ولی شرایطی که به وجود آمد کار را برایم سخت کرد.

اگر حرفی مانده بفرمایید.
از تمام هواداران نساجی بابت تمام حمایتهایشان تشکر می کنم. چون ما واقعا پارسال لیاقت صعود به لیگ برتر را داشتیم و به نوعی شرمنده هواداران شدیم. امیدوارم باز قسمت باشد که در خدمت شان باشیم. 

پاسخی بگذارید