تاریخ: ۱۱:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه بعضی با هدف قرار دادن احساسات هواداران به دنبال جدا کردن آنها از سامانه باشگاه و قطع منابع مالی پرسپولیس هستند، اما قهر با ۳۰۹۰، قهر علیه پرسپولیس است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: ضروری به نظر می‌رسد که درباره موضوع سامانه ۳۰۹۰ بار دیگر با شفافیت با هواداران صحبت کنم. سامانه‌ای که تامین منابع مالی مورد نیاز باشگاه برای حل مشکلات و نیازها از طریق آن صورت می‌گیرد.

وی افزود: هوادارانی که توانایی لازم را ندارند می‌توانند مشارکت نکنند یا به مشارکت خود پایان دهند ولی قطعا تاثیر منفی آن را در تیم محبوب خود خواهند دید. چون با توجه به اینکه در فوتبال ایران باشگاه‌ها از بسیاری درآمدهای تعریف شده در صنعت فوتبال محروم هستند، همین راهکارها باقی است که اگر با بی مهری هواداران روبرو شود واقعا امکان حفظ پرسپولیس و تامین نیازهای حیاتی تیم وجود نخواهد داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه در پی اتفاقات اخیر بر سر دربی که قرار بود در آلمان برگزار شود و متاسفانه امکان برگزاری آن  فراهم نشد به خاطر مسایلی که مطرح شد، جو سازی‌هایی روی داد که متاسفانه سامانه ۳۰۹۰ را به عنوان منافع مستقیم باشگاه هدف قرار داده است. بعضی افراد از سر ناآگاهی و ناراحتی از آن چه پیش آمد به غلط موضوع تحریم این سامانه را مطرح کردند و بعضی دیگر که فرصت را برای ضربه زدن به پرسپولیس مناسب دیده‌اند با سوء استفاده از احساسات متعصبانه و برانگیخته شده هواداران، آنها را برای ترک ۳۰۹۰ تحریک و تهییج نموده‌اند، در حالیکه این اقدام، اقدام مستقیم علیه پرسپولیس است.

طاهری خاطر نشان کرد: با صراحت به هواداران عزیز اعلام می‌کنیم که سامانه ۳۰۹۰ متعلق به هیچ فرد خاصی نیست و منافع حاصل از کد ۶ آن متعلق به باشگاه پرسپولیس است. از هواداران تقاضا می‌کنیم تحت تاثیر جو سازی‌های نا آگاهانه یا مغرضانه قرار نگیرند و حساب آن را از کلیه مسایلی که در گذشته روی داده است، در آینده روی می‌دهد یا افرادی که دچار چالش با آن می‌شوند، به کلی جدا کنند. کد ۶ سامانه ۳۰۹۰ و منافع آن در اختیار پرسپولیس است. هزینه‌ای که هواداران برای این مشارکت پرداخت می‌کنند مستقیم به پرسپولیس می‌رسد و قهر با آن، قهری علیه پرسپولیس خواهد بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به این توضیحات از هوادارانی که مشارکت خود را به جهت اتفاقات اخیر  قطع کرده‌اند‌، می‌خواهیم به سامانه برگردند چون این بخش از فعالیت باشگاه هیچ ارتباطی به آن مسایل ندارد، همچنین از هوادارانی که عضو نیستند می‌خواهیم به سامانه ملحق شوند و از تیم و باشگاه خودشان حمایت کنند چون برای تداوم موفقیت‌های  نیاز جدی به منابع مالی وجود دارد که بخش مهمی از آن، باید از این محل تامین شود. ضمن آنکه به هوادارانی که شاید از حوادث اخیر متاثر شده‌اند یادآوری می‌کنیم هر اقدام و تبلیغی علیه سامانه باشگاه‌، اقدام علیه پرسپولیس است.

 

/فارس

پاسخی بگذارید