تاریخ: ۱۰:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان گفت: از هر اقدامی که فدراسیون فوتبال به منظور ایجاد نظم، انضباط، قانونمندی و صیانت از ارزش های اخلاقی و اسلامی در فوتبال انجام دهد دفاع می‌کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسعود سلطانی‌فر در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از این رشته ورزشی به عنوان ابزاری قدرتمند جهت ایجاد شادی و نشاط مردم یاد کرد و اظهار داشت: فوتبال آن‌چنان قدرت دارد که با پیروزی‌های بزرگ و راهیابی تیم ملی به جام‌جهانی موجب شور و شعف مردم می‌شود. به همین دلیل باید با تمام توان و به‌کارگیری تمام ظرفیت و نیروها شرایط را برای توسعه و موفقیت فوتبال و ورزش کشور به وجود آورد.

سلطانی‌فر آرامش و ثبات را عامل توسعه و پیشرفت در عرصه‌های مختلف عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: از همان زمانی که مسئولیتم در این وزارتخانه آغاز شد تلاش و تدبیر خود را برای ایجاد آرامش به کار بستم که این مهم در فدراسیون‌ها هم باید مد نظر قرار گیرد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش از عملکرد کمیته‌های انضباطی ، استیناف و اخلاق فدراسیون فوتبال به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان از هر اقدامی که به منظور اصلاح و همچنین ایجاد نظم و انضباط و صیانت از ارزش های اخلاقی، اسلامی و حاکمیت قانون می‌شود حمایت می‌کند.

سلطانی‌فر همچنین به مقابله جدی فدراسیون با ناهنجاری‌ها در این رشته تاکید کرد و ادامه داد: با مدارس فوتبالی که دارای مجوز قانونی نیستند به دلیل اهمیت فضای خوب، سالم و بانشاط در این رشته باید برخورد قانونی صورت گیرد.

وزیر ورزش و جوانان قبل از شرکت در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال حضور پیدا کرد و از زمین شماره یک این مرکز و تمرینات تیم ملی نوجوانان بازدید به عمل آورد.

سلطانی‌فر همچنین از زمین درحال ترمیم شماره ۲ مرکز ملی فوتبال ایران و فاز اول مقاوم‌سازى سکوهاى ورزشگاه آزادى، بازدید کرد و گفت: باید بدون توقف مسابقات، روند مقاوم‌سازى ورزشگاه آزادى ادامه یابد. این ورزشگاه، سرمایه ملى است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید