تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید خبر نزدیک شدنش به عقد قرارداد با آبی‌پوشان لندن را تأیید و تأکید کرد که دیگر به جمع کهکشانی‌ها باز نخواهد گشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به دنبال انتشار اخباری مبنی بر توافق آلوارو موراتا با تیم فوتبال چلسی، این بازیکن ۲۴ ساله هم تأیید کرد که در حال جدایی از رئال مادرید است.

موراتا اگرچه همراه با رئال مادرید به لس آنجلس سفر کرده است اما اکنون در آستانه ترک این تیم برای پیوستن به تیم تحت هدایت آنتونیو کونته است.

موراتا بعد از ترک اردوی کهکشانی‌ها در آمریکا به نشریه مارکا گفت: خیلی خوشحالم. خدا بخواهد فردا به چلسی می‌روم، باشگاهی که همیشه مرا تحسین کرده است.

مهاجم اسپانیایی رئال مادرید در دومین دوره حضورش در این تیم که از تابستان سال گذشته بعد از ترک یوونتوس صورت گرفت هم مانند دوره اول حضورش در سانتیاگو برنابئو روزهای چندان پرفروغی را سپری نکرد و در اکثر بازی‌ها روی نیمکت می‌نشست.

سه سال پیش زمانی که باشگاه رئال مادرید موراتا را به یوونتوس فروخت، در قراردادش با بانوی پیر بندی گنجاند که به تیم اسپانیایی اجازه می‌داد در صورت تمایل پس از دو سال با پرداخت ۳۰ میلیون بازیکنش را از تیم ایتالیایی پس بگیرد. این بار اما به نظر می‌رسد که موراتا نمی‌خواهد اجازه دهد چنین بندی در قراردادش گنجانده شود.

وی تأکید کرد: فکر نمی‌کنم دوباره به رئال مادرید برگردم. فکر کردن به این موضوع الان برایم سخت است و این چیزی نیست که بخواهم به آن فکر کنم. کاملاً مشخص بود که هدف من رفتن است و تابستان امسال هم نسبتاً عجیب بوده است و تا زمانی که تست پزشکی را پشت سر نگذارم، آرام نمی‌شوم.

موراتا درباره چالشی که در چلسی در انتظارش است هم گفت: امیدوارم که در چلسی عملکرد خوبی داشته باشم. مسیری که انتخاب کرده‌ام مسیر روبه پیشرفتی است که اگر اینطور نبود، از رئال نمی‌رفتم.

مهاجم سابق یوونتوس سپس تأکید کرد که از زیدان، سرمربی رئال مادرید به خاطر میدان ندادن به او به عنوان بازیکن ترکیب اصلی هیچ کینه‌ای به دل ندارد.

وی عنوان کرد: به او گفتم بابت همه چیز تشکر و برایش در فصل پیش روی آرزوی موفقیت می‌کنم. مادریدی‌های فراوانی فصل گذشته یک بار دیگر از من حمایت کردند و من هم همیشه برای رئال آرزوی موفقیت خواهم کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید