دامادی رئیس هیات کارگری شد
تاریخ: ۲۱:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
رئیس فدراسیون ورزش های کارگری:مازندران در زمینه افتخارآفرینی ورزش همانند معدن طلاست !

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های کارگری مازندران گفت: مازندران در زمینه افتخارآفرینی ورزش همانند معدن طلاست

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید امیر حسینی در این مجمع انتخاباتی با بیان اینکه نقش ورزش مازندران در قهرمان پروری و افتخارآفرینی ورزش کشور ستودنی است، گفت: در مسابقات مختلف قهرمانی کارگران جهان ورزشکاران مازندرانی هم در مسابقات سال گذشته ایتالیا و سال جاری لتونی خوش درخشیدند و برای کشورمان افتخارآفرینی نمودند.

وی با اشاره به اینکه ورزش کارگری نیاز به تقویت و حمایت بیشتر مسئوولان است، افزود: ۳۱ هیات ورزش های کارگری در استانها فعال هستند و نقش موثری در توسعه ورزش کارگری دارند.
در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تبریک به محمد دامادی رئیس جدید هیات ورزش های کارگری استان تصریح کرد: هیات ورزش کارگری از هیات خوب و پرتلاش استان است و ورزشکاران کارگر مازندرانی نیز در مسابقات مختلف برون مرزی برای استان و کشورعزیزمان افتخارآفرینی می کنند.
همچنین عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی استان مازندران با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ورزشکاران مازندرانی موفق به کسب ۱۱۵ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند، گفت: مازندران با داشتن قهرمانان و پهلوانان در مدال آوری و توسعه ورزش همگانی در دو حوزه ورزش قهرمانی و همگانی همیشه از استان های برتر و پیشگام ورزش کشور می باشد.
انتخاب محمد دامادی به سمت رئیس هیات ورزش های کارگری مازندران
مجمع عمومی هیات ورزش های کارگری مازندران برای انتخاب رئیس هیات، در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد و محمد دامادی با کسب ۱۴ رای به مدت چهار سال، سکان هیات ورزش های کارگری مازندران را بر عهده گرفت.
در این مجمع انتخاباتی سید امیر حسینی رئیس فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی و اعضاء مجمع حضور داشتند، محمد دامادی با کسب ۱۴رای از ۱۴ رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات ورزش های کارگری مازندران انتخاب شد.
شایان ذکر است،بعد از انصراف علی دزایی پور رئیس اکتیو و فعال هیات کارگری استان مازندران ،محمد دامادی به عنوان تنها کاندیدای این مجمع بود.دزایی پور که در طول دوران مدیریتش عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته بود به واسطه حضور و کاندید شدن محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از کاندیدا شدن انصراف داد .
طبق شنیده ها محمد دامادی تمامی مسئولیت های اجرایی هیات را به مانند دوره قبل به علی دزایی پور فعال خواهد سپرد و خود در جهت حمایت های جانبی حامی دزایی پور با انگیزه خواهد بود.
برای هر دو عزیز در این دوره چهار ساله آرزوی موفقیت داریم.

پاسخی بگذارید