تاریخ: ۱۷:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: نامه‌نگاری‌ها انجام شده منتظر هستیم تا عالیشاه یک نیم‌فصل در تیم ما بازی کند، امید عالیشاه سرباز سپاه است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی کلانتری ، در رابطه با وضعیت تیم فجرسپاسی در فصل جدید رقابت‌های لیگ یک اظهار داشت: به نظرم شرایط فجر سپاسی شیراز نسبت به سال گذشته خیلی خوب است چون امسال از حمایت همه جانبه مسئولان شیراز برخوردار هستیم و از امکاناتی که در اختیار ما گذاشتند جا دارد تشکر کنم و امیدواریم با توجه به اینکه تمرینات را خیلی خوب شروع کردیم امسال جزو مدعیان باشیم.

وی در خصوص وضعیت امید عالیشاه در تیم فجرسپاسی شیراز گفت: امید عالیشاه سرباز سپاه است و با توجه به اینکه نمی‌تواند در تراکتور بازی کند نامه‌نگاری‌ها انجام شده تا یک نیم‌فصل در فجرسپاسی شیراز بازی کند. امسال یک بازیکن شبیه امید عالیشاه نیز در تیم ما حضور دارد. پاپی در تمرینات شرکت می‌کند. از نحوه تمرینات پاپی راضی هستم. امیدوارم امید عالیشاه با تصمیم خودش به تیم فجرسپاسی بیاید و به هر حال او سرباز سپاه است. اگر به تیم ما نیاید باید یک نیم‌فصل بازی نکند. به نظرم این لطمه می‌زند چون از شرایط فوتبال دور خواهد ماند. امیدوارم هر چه زودتر تصمیم خودش را بگیرد. از دو جهت می تواند این انتقال خوب باشد چراکه هم ما از عالیشاه استفاده می کنیم و هم عالیشاه از فوتبال دور نخواهد ماند.

وی ادامه داد:امروز یا فردا مشخص می شود که می ‌آید یا نه همه چیز به تصمیم عالیشاه بستگی دارد .نامه نگاری ها انجام شده ولی به احتمال زیاد عالیشاه در تمرینات فجر سپاسی شرکت می کند.

کلانتری در پایان افزود:سال قبل تیم فجر برای سقوط نکردن از لیگ یک می جنگید به هر حال مشکلات زیادی داشتیم، خوشحالم امسال مدیران ورزشی استان به فکر فجر هستند با توجه به صحبت های انجام شده برنامه سه ساله داریم که در لیگ برتر حضور پیدا کنیم دوست داریم امسال در لیگ یک جزء مدعیان لیگ باشیم،لیگ یک همیشه جذاب بوده امسال هفت یا هشت تیم مدعی هستند امیدوارم با نفراتی که جذب کردیم فصل خوبی را سپری کنیم.منتظر عالیشاه هستیم تا به تیم ما اضافه شود.

 

/فارس

پاسخی بگذارید