تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان داوری دیدار این تیم مقابل شهروند ساری را در نتیجه تساوی آن دیدار تأثیرگذار دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد کشاورز ، درباره آمادگی تیم گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: کاملاً آماده هستیم. ما تمرینات‌مان را خیلی زودتر از سایر تیم‌ها شروع کردیم و بدنسازی خوبی را هم انجام دادیم. ما به بازی‌های لیگ برتر هم به چشم بازی‌های تدارکاتی نگاه‌ کردیم. از لحاظ بدنی و فنی آماده مسابقات هستیم و به امید خدا نتایج خوبی خواهیم گرفت.

وی در واکنش به این پرسش که قطعاً هدف تیم گیتی پسند قهرمانی در پیکارهای آسیایی است، تصریح کرد: بله، به طور حتم هدف‌مان قهرمانی آسیاست، اما از رسانه‌ها و تمام فوتسالی‌ها خواهش می‌کنم در این مدت،‌ به گیتی پسند به چشم گیتی پسند ایران نگاه شود. مطمئنم همین‌طور هم خواهد بود، اما خواهش می‌کنم به چشم ملی به این تیم نگاه کنیم.

کاپیتان تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان درباره تساوی ۳ – ۳ تیم گیتی پسند مقابل شهروند ساری در هفته چهارم لیگ برتر، عنوان کرد: بازی خوبی بود و تماشاگرانی که در سالن بودند از تماشای بازی لذت بردند، اما به نظرم داوری در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت. با تمام احترامی که برای داوران قائلم، اما آنها با سوت‌های مکرر تیم ما را عصبی کردند و خطاهای بی‌موردی را به نفع حریف می‌گرفتند. همان‌طور که گفتم داوری در نتیجه بازی تأثیرگذار بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید