تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نخستین جلسه هیئت مدیره صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با حضور مسعود سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، نخستین جلسه هیئت مدیره صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، محمد جمشیدی مدیرعامل و مرتضی فرجی و غلامحسین حسینی اعضای جدید هیئت مدیره صندوق برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه که در دفتر او برگزار شد راهکارهای خوبی برای حمایت از صندوق ارائه کرد و گفت: شرکت‌های تابعه صندوق حمایت باید درآمدزا شده و کمتر از منابع دولتی استفاده کنند. آنها باید از کمک‌های وزارت ورزش و جوانان فاصله بگیرند و بتوانند خودگردان شده و روی پای خود بایستند و هزینه‌هایشان را تأمین کنند.

سلطانی‌فر ادامه داد: اساس و رکن تشکیل صندوق هم همین بوده که به وسیله درآمدزایی از استفاده منابع دولتی بی‌نیاز شود.

همچنین وزیر ورزش بر تکریم و احترام به پیشکسوتان و قهرمانان تأکید کرد و خواستار شد که برنامه‌ها و اقدامات صندوق منطبق براین موضوع باشد. وی دراین باره گفت: جایگاه و مقام پیشکسوت باید رعایت شود و حمایت‌های لازم از پیشکسوتان و قهرمانان صورت گیرد.

سلطانی‌فر که بارها حمایت خود را از صندوق و اعضای آن اعلام کرده باردیگر براین موضوع تأکید و عنوان کرد: وزارت ورزش از هیچ اقدامی در جهت پشتیبانی از صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان دریغ نخواهد کرد.

وزیر ورزش تصریح کرد: از این پس فدراسیون‌ها، ادارات کل ورزش و مجموعه‌های تابعه وزارت ورزش همکاری مناسبی با صندوق خواهند داشت و این امتیاز خوبی برای این مجموعه به حساب می‌آید.

همچنین جمشیدی در این نشست گزارشی از فعالیت‌های صندوق حمایت را به وزیر ارائه کرد.

هفته گذشته در حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان محمد جمشیدی، مرتضی فرجی و غلامحسین حسینی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره معرفی شدند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید