سرمربی مقاومت البرز گفت: در ایران فقط چند سالن استاندارد داریم و سایر سالن‌ها از استاندارد کافی برخوردار نیست، در حال حاضر مجبوریم در سالن‌های غیراستاندارد بازی کنیم.
تاریخ: ۲:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مسعود کیانی‌فر  در مورد بازی این هفته تیم‌های تأسیسات دریایی و مقاومت البرز از هفته چهارم رقابت‌های لیگ فوتسال گفت: ما این هفته هم همانند هفته‌های قبل بازی سختی داریم و همانطور که می‌دانید متأسفانه در طول چهار هفته برگزاری لیگ برتر ما با قرعه‌ بدی روبه‌رو بودیم و تاکنون […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مسعود کیانی‌فر  در مورد بازی این هفته تیم‌های تأسیسات دریایی و مقاومت البرز از هفته چهارم رقابت‌های لیگ فوتسال گفت: ما این هفته هم همانند هفته‌های قبل بازی سختی داریم و همانطور که می‌دانید متأسفانه در طول چهار هفته برگزاری لیگ برتر ما با قرعه‌ بدی روبه‌رو بودیم و تاکنون سه بازی بیرون از خانه و یک بازی در خانه با تیم‌هایی که همگی مدعی قهرمانی هستند بازی داشتیم.

وی در ادامه گفت:‌ تیم ما در حال حاضر از شرایط روحی و بدنی خوبی برخوردار است و با توجه به اینکه ما بازی سختی مقابل تیم تأسیسات دریایی داریم تمام نقاط ضعف وقوت این تیم را بررسی کردیم و امیدوارم با یک بازی خوبی و حساب شده و تماشاگرپسند ۳ امتیاز این دیدار را بگیریم.

سرمربی مقاوت البرز گفت: تیم تأسیسات دریایی تیم خوب و فنی و مدعی قهرمانی همراه با وحید شمسایی سرمربی بازیکن این تیم که خود شمسایی به تنهایی یک تیم است بازی داریم.

کیانی‌فر همچنین در مورد سالن برگزاری مسابقات گفت: ما در ایران فقط چند سالن استاندارد داریم و متأسفانه سایر سالن‌های ما از استاندارد کافی برخوردار نیست و به هر صورت با توجه به برنامه‌ریزی که شده ما مجبوریم و باید در این سالن‌های غیراستاندارد بازی کنیم.

وی  همچنین در مورد وضعیت لیگ برتر گفت: خدا را شکر می‌کنم که تیم‌ها همگی قالب تیمی خود را پیدا کردند و بازی‌های لیگ به طور منظم به جز هفته اول در حال برگزاری است و لیگی جذاب و پویا داریم و امیدوارم تا پایان این پویایی و جذابیت باقی بماند.

پاسخی بگذارید