تاریخ: ۷:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران گفت: شمسایی نسبت به خسوس و من گزینه اصلح‌تر و بهتری برای هدایت تیم ملی فوتسال است.     به گزارش مازنداسپرت“حسین شمس  در خصوص اینکه نامش جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتسال قرار دارد، عنوان کرد: کسی با من در این مورد صحبت نکرده است. هفته پیش ترابیان […]

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران گفت: شمسایی نسبت به خسوس و من گزینه اصلح‌تر و بهتری برای هدایت تیم ملی فوتسال است.

 

 

به گزارش مازنداسپرت“حسین شمس  در خصوص اینکه نامش جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتسال قرار دارد، عنوان کرد: کسی با من در این مورد صحبت نکرده است. هفته پیش ترابیان با من تماس کوتاهی گرفت اما چون بحث سرمربیگری شمسایی مطرح بود من این موضوع را پیگیری نکردم.

 

وی ادامه داد: اگر خوب بودم که پنج سال پیش از تیم ملی کنار گذاشته نمی‌شدم، به خاطر همین معتقدم صلاح نیست سرمربی تیم ملی شوم و اگر این پیشنهاد به من برسد آن را قبول نمی‌کنم. ضمن تشکر از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که به من اعتقاد دارند؛ دیگر نمی‌توانم سرمربی تیم ملی شوم.

 

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال اظهار داشت: پروسه مربیگری در فوتسال هر چهار سال یکبار است یعنی بین دو جام جهانی. کسی که بعد از جام جهانی ۲۰۱۲ سرمربی تیم ملی شد باید تا پایان جام جهانی ۲۰۱۶ هم سرمربی تیم ملی بماند.

 

شمس خاطرنشان کرد: به نظر من خسوس باید تا پایان جام جهانی ۲۰۱۶ سرمربی تیم ملی بماند چون هیچکدام از مربیان ایرانی از تیم ملی شناخت چندانی ندارند.

 

وی در مورد منتفی شدن سرمربیگری وحید شمسایی در تیم ملی فوتسال گفت: شمسایی نسبت به خسوس و حتی من گزینه اصلح‌تر و بهتری است. خسوس کاریزمای نتیجه‌گیری ندارد و نمی‌شود از او  توقع قهرمانی داشت درست برعکس وحید شمسایی که با شخصیتش می‌توانست قهرمانی را به ایران برگرداند. ۴،۵ سال است که می‌گوییم خسوس کاریزمای قهرمانی ندارد اما در تمام این سال‌ها در مورد او در حال آزمون و خطا بوده‌ایم.

 

سرمربی پیشین تیم ملی در واکنش به اینکه چطور با وجود اختلاف سلیقه زیاد با شمسایی از سرمربیگری او در تیم ملی حمایت می‌کند، به تسنیم گفت: بحث اختلاف سلیقه نیست بلکه بحث اعتقاد قلبی است. به نظر من فدراسیون یک فرصت طلایی را در مورد شمسایی از دست داد. واقعاً وضع مالی فدراسیون به اندازه‌ای خراب است که ۲۰۰،۳۰۰ میلیون نداشتند که به باشگاه تأسیسات بدهند و شمسایی را آزاد کنند؟

 

شمس ادامه داد: برای شخصیت برخی افراد متأسفم که به هر صورتی شده به خسوس زنگ می‌زنند و می‌خواهند او را به تیم ملی بیاورند. البته افتخاری این کار را انجام نمی‌دهد چون زبان انگلیسی نمی‌داند! این افراد حتی وقتی صبحت از حضور من در تیم ملی شد روزی سه مرتبه به من زنگ می‌زنند. اینها دنبال منافع خودشان هستند که می‌خواهند هرطور شده خسوس را به تیم ملی بیاورند.

 

وی در پایان گفت: انشاالله تیم ملی با خسوس قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌شود و به جمع چهار تیم نهایی جام جهانی صعود می‌کند!

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید