کایپتان سرخپوشان تهرانی با 5 عنوان قهرمانی، پرافتخار ترین بازیکن کنونی لیگ برتر به شمار می رود.
تاریخ: ۱:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور
از سیدجلال حسینی تا هاشم بیک زاده؛ پرافتخارترین بازیکنان کنونی لیگ برتر

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، لیگ هفدهم طبق برنامه ریزی به عمل آمده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران، از پنجم مرداد به صورت رسمی آغاز شده و تنور رقابت برای قهرمانی داغ تر از همیشه دنبال خواهد شد. در این میان، از تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن، به دلیل موفقیت در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، لیگ هفدهم طبق برنامه ریزی به عمل آمده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران، از پنجم مرداد به صورت رسمی آغاز شده و تنور رقابت برای قهرمانی داغ تر از همیشه دنبال خواهد شد. در این میان، از تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن، به دلیل موفقیت در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، به عنوان مدعیان جدی عنوان قهرمانی یاد می شود.

در این میان، بازیکنان پرافتخار متعددی در این تیم ها حضور دارند که در اندیشه افزودن بر تعداد قهرمانی های خود در لیگ برتر و کامل تر کردن تالار افتخار خود می باشند.

پس از خداحافظی محرم نویدکیا از میادین فوتبال، سید جلال حسینی اکنون با ۵ عنوان قهرمانی لیگ برتر، پرافتخارترین بازیکن شاغل در این مسابقات تلقی می شود.

حسینی در قهرمانی سایپا، عضوی از نارنجی پوشان بوده، ۳ عنوان قهرمانی پیاپی را با سپاهان به دست آورده و درقهرمانی فصل گذشته پرسپولیس نیز، سهیم بوده است. سید جلال درصورت تکرار عنوان قهرمانی با سرخپوشان، می تواند با پیشی گرفتن از محرم، پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر شود.

پس از سید جلال حسینی، رحمان احمدی، مهدی رحمتی، حسین پاپی و هاشم بیک زاده، با ۴ عنوان قهرمانی، در رده دوم قرار دارند. در میان این بازیکنان، حسین پاپی هر ۴ عنوان قهرمانی خود را به عنوان بازیکن فولاد مبارکه سپاهان به دست آورده، رحمتی و بیک زاده هرکدام ۲ عنوان قهرمانی با استقلال و ۲ عنوان قهرمانی با سپاهان در کارنامه دارند و رحمان احمدی نیز ۱قهرمانی با سایپا و ۳ قهرمانی با سپاهان به دست آورده است.

همچنین گفتنی است رحمتی سنگربان نخست استقلال به شمار می رود، احمدی در عضویت تیم پیکان قرار دارد. حسین پاپی کاپیتان اول فولاد مبارکه سپاهان در لیگ هفدهم خواهد بود و هاشم بیک زاده احتمالا در ذوب آهن اصفهان توپ خواهد زد.

مجتبی جباری، پژمان منتظری، خسرو حیدری و محسن بنگر نیز، با ۳عنوان قهرمانی در مسابقات، در رده بعدی قرار دارند.

پاسخی بگذارید