تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال هند دیدار تیمش مقابل تیم ملی ایران از هفته چهارم مقدماتی جام جهانی را دیداری سخت و دشوار عنوان کرد.       به گزارش “مازنداسپرت” تیم‌های ملی فوتبال ایران و هند از هفته چهارم رقابت‌‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاهی در شهر بنگلر هند به […]

سرمربی تیم ملی فوتبال هند دیدار تیمش مقابل تیم ملی ایران از هفته چهارم مقدماتی جام جهانی را دیداری سخت و دشوار عنوان کرد.

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” تیم‌های ملی فوتبال ایران و هند از هفته چهارم رقابت‌‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاهی در شهر بنگلر هند به مصاف هم خواهند رفت.

بر همین اساس استفان کنستانتین، سرمربی انگلیسی تیم فوتبال هند در خصوص دیدار سه‌شنبه شب با ایران گفت: خوشبختانه در شرایطی هستیم که تمام فوتبالدوستان در هند پشتیبان و حامی واقعی ما هستند و من به خاطر این احساسی که در بین آنها وجود دارد، از هواداران متشکرم.

وی ادامه داد: امیدوارم هواداران هندی در دیدار مقابل ایران نیز ما را تنها نگذاشته و به ورزشگاه بیایند و تیم ملی هند را تشویق کنند.

سرمربی هند ضمن تشکر و تمجید از عملکرد شاگردانش، افزود: می‌دانم این مسابقه بسیار سختی برای هند است اما دیدار با ایران فرصتی است بازیکنانم به خوبی خودشان را نشان دهند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید