یک صعود بزرگ به خودم بدهکارم؛
تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
مجتبی روشنگر:پیراهن دروازه بانان بزرگی را در نساجی می پوشم !

نساجی مازندران عصر روز گذشته اردوی بدنسازی خود را در سرعین اردبیل به پایان رساند و از چهارشنبه تمریناتش را در تهران پیگیری می کند تا سه شنبه هفته آینده به قائمشهر بیایند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نساجی مازندران همواره دروازه بانان خوبی را در درون دروازه داشته است و در فصل جدید هم با نظر مهدی پاشازاده، سرمربی نساجی مازندران، مجتبی روشنگر، گلر باتجربه فصل گذشته پدیده مشهد برای محافظت از قفس توری قایمشهری ها به این تیم فرا خوانده شد. روشنگر که مشخص است با مطالعه و مشورت نساجی را انتخاب کرده می گوید: می دانم که قرار است با پیراهن چه دروازه بانان بزرگی به میدان بروم. من سابقه کار کردن با آقای خاوری نژاد، یکی از دروازه بانان سابق نساجی که در دوران خودش یکی از بهترین ها بوده را در بندرعباس دارم و به خوبی از سطح توقع قائمشهری ها باخبرم.

گفتگو مجتبی روشنگر، دروازه بان این فصل نساجی مازندران را در زیر می خوانید.

از فصل گذشته شروع کنیم.
خب فصل گذشته، برای پدیده خوب پیش می رفت که به یکباره با افت مواجه شدیم. افتی که فکر می کنم استارتش به دلیل تصمیمات مدیریتی و در سطح کلان باشگاه اتفاق افتاد و علاقه ای به صحبت در موردش ندارم. درکل خداروشکر اواخر لیگ برایمان خوب تمام شد و توانستیم تیم را جمع و جور کرده و در لیگ نگهداریم.

عملکرد مطلوبی در پدیده داشتید.
من در نیم فصل نخست زیاد به کار گرفته نمی شدم ولی در ۱۱ بازی که در نیم فصل دوم به میدان رفتم ۶ بار دروازه ام را بسته نگه داشتم که که با تحلیل کارشناسان تاثیر زیادی در حفظ سهمیه پدیده داشت.

و در فصل جدید به نساجی پیوستید.
با پایان لیگ گذشته و اتفاقاتی که رخ داده بود نیاز داشتم محیط جدیدی را تجربه کنم، به همین دلیل با چند تیم صحبت کرده بودم که حتی یکی از آنها لیگ برتری بود. زمانی که از طرف باشگاه نساجی با من تماس گرفتند، با آقای امیری و پاشازاده حرف زدم و طی دو روز به این جمع بندی رسیدم که حضور در نساجی را تجربه کنم. حالا هم از تصمیمی که گرفته ام خوشحالم.

چرا لیگ برتر را انتخاب نکردید؟
من مدت زیادی است که در فوتبال حضور دارم و آنقدر با تجربه شده ام که با اسم لیگ برتر دیگر دست و پایم نلرزد. در تمام سال های بازی گریم پستی – بلندی های زیادی را تجربه کرده ام ولی یک صعود بزرگ به خودم بدهکارم .

رویکرد باشگاه را در زمان مذاکرات و تمرینات چگونه دیده اید؟

ببینید من الان هر حرفی بزنم شاید برداشت اشتباهی صورت بگیرد ولی کسانی که من را می‌شناسند به خوبی می دانند ک نان را به نرخ روز نمی خورم که اگر اینکاره بودم اتفاقات خیلی بهتری در زندگی ورزشی ام روی می داد. وقتی آقای امیری به عنوان مدیرعامل تماس گرفتند صحبت های خیلی خوبی را مطرح کردند به طوری که تمام نگاه ایشان به لیگ برتر بود و سپس خودم هم با آقای پاشازاده حرف زدم و به این نتیجه رسیدم که من و نساجی می توانیم به هم کمک کنیم.

در مورد نساجی چه اطلاعاتی دارید؟
نساجی تیمی است که همه فوتبالی های ایران نامش را شنیده اند. در مورد نساجی می دانم که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد و بازیکنان بزرگی به فوتبال ایران هدیه کرده است ولی آنچه در مورد این باشگاه همه نگاه ها را به خود جلب می کند، هوادارانی هستند که رکورد تماشاگر لیگ آزادگان سال ها در دست آنهاست و تمام قد پشت تیمشان هستند.

تا کنون در مقابل تیم جدیدت بازی کرده ای؟
بله، دو بار، یک بار شکست خوردم و یک بار پیروز شده‌ام.

نظرت در مورد هواداران نساجی مازندران چیست؟
ببینید همه تیم های ریشه دار، پر هوادار هستند. من در شاهین بوشهر با آن قدمتی که دارد بازی کرده ام و به خوبی می دانم هوادار چنین باشگاه هایی چطور عاشقانه تیم شان را دوست دارند.

آنطور که اعلام شده قرار است در هفته جاری به قائمشهر بروید و هواداران بی صبرانه منتظر دیدار با تیم محبوب شان هستند.

بله، قرار است تمرینات را در قائمشهر و در خانه خودمان پیگیری کنیم. یکی از حسن های هواداران تیم های ریشه دار این است که از کودک ۱۰ ساله تا پیرمرد ۷۰ ساله به خوبی فوتبال را می فهمند، به همین دلیل باید در قائمشهر توان فنی خودمان را نشان دهیم. من فکر می کنم رفتن به قائمشهر تصمیم درست و بجایی بود زیرا هم بازیکنان نیاز دارند که با جو قائمشهر و ورزشگاه وطنی آشنا شوند و هم هواداران که بازیکنان جدید تیم را ببینند.

به عنوان یک بازیکن باتجربه فکر می کنی نساجی امسال پتانسیل لیگ برتری شدن را دارد.
ببینید در همان ابتدا که با آقای امیری و پاشازاده صحبت کردم، نگاه هر سه ما جذب بازیکنان خوب و کارآمد برای برآورده کردن آرزوی ۲۴ ساله هواداران بود. من فکر می کنم با حمایت هواداران تیم ما با این پتانسیل توانایی انجام کارهای بزرگی را دارد.

حرف پایانی.
من می دانم که دروازه بانان بزرگی در درون دروازه نساجی قرار گرفته اند و من هم چه وظیفه سنگینی بر عهده دارم ولی من هم از طرف خودم، هم پستی هایم علی و امین و همچنین مربی کاربلد و زحمتکش مان آقای قدیری که بابروز ترین تمرینات ما را مهیا بازی می کند، قول می دهم که تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم بکار بگیریم. در پایان هم از مالکان باشگاه که مانند کوه پشت ما ایستاده اند تشکر می کنم و بدون شک ما هم قول می دهیم که مانند یک سرباز برای تحقق خواسته شان بجنگیم.

 

گفتنیست ؛نساجی مازندران عصر روز گذشته اردوی بدنسازی خود را در سرعین اردبیل به پایان رساند و از چهارشنبه تمریناتش را در تهران پیگیری می کند تا سه شنبه هفته آینده به قائمشهر بیایند.

طبق اعلام مدیران باشگاه نساجی مازندران، تمرینات این تیم پس از چهار روز تعطیلی در تهران آغاز شده و تا سه شنبه هفته بعد در زمین شماره دو آزادی پیگیری می شود و سپس همانطور که پیش از این بارها توسط مالکان و مدیرعامل باشگاه بیان شده بود، بازیکنان و کادرفنی نساجی از روز سه شنبه هفته آینده به قائمشهر می روند تا تمرینانشان را در ورزشگاه وطنی ادامه دهند.
در این مورد این نکته قابل ذکر است که با هماهنگی های صورت گرفته، شاگردان پاشازاده در قائمشهر و مقابل چشمان هواداران یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهند کرد.

پاسخی بگذارید