تاریخ: ۷:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

    دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به تمجید از عملکرد شاگردانش پس از پیروزی ۱-۰ مقابل پرتغال پرداخت.     به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته متیو والبوئنا که در نیمه دوم به میدان آمده بود، در دقایق پایانی موفق شد از روی یک ضربه ایستگاهی تک گل بازی را به ثمر برساند تا […]

 

 

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به تمجید از عملکرد شاگردانش پس از پیروزی ۱-۰ مقابل پرتغال پرداخت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته متیو والبوئنا که در نیمه دوم به میدان آمده بود، در دقایق پایانی موفق شد از روی یک ضربه ایستگاهی تک گل بازی را به ثمر برساند تا فرانسه در این دیدار دوستانه به پیروزی برسد. دشان به تمجید از عملکرد شاگردانش و کسب پیروزی پس از دو شکست پرداخت.

او گفت:” خیلی هجومی کار کردیم و حرکات خوبی در زمین داشتیم. همچنین گلی دریافت نکردیم. جدا از نتیجه مقابل تیم خوب پرتغال، ما بازیکنانی که لازم داریم را در اختیار داریم. موقعیت‌های بیشتری داشتیم و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. در نیمه دوم عالی بودیم و من چیزهای زیبایی در زمین دیدم.”

والبوئنا، گلزن بازی در این رابطه گفت:” ما یک گروه، یک خانواده هستیم. بازیکنانی که روی نیمکت هستند هم وقتی میدان داده شوند، تاثیر گذار ظاهر می‌شوند. خوب کار کردیم و به حال پیروزی برگشتیم. نشان دادیم که با هم هستیم. موقعیت‌هایی داشتیم و این ما را تشویق می‌کند. مقابل صربستان این روند را ادامه می‌دهیم.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید