تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سر الکس فرگوسن، سرمربی اسطوره ای منچستریوناتید عنوان کرد که رونی پیش از انتقالش به منچستریونایتد در سال ۲۰۰۴ با ۲۵٫۶ میلیون پوند، در دو مقطع پیشنهاد یونایتد را رد کرده بود.   به گزارش “مازنداسپرت“، رونی زمانی که در تیم زیر ۱۴ ساله‌های اورتون بازی می‌کرد، توجه جیم رایان، مربی سابق تیم پایه منچستر […]

سر الکس فرگوسن، سرمربی اسطوره ای منچستریوناتید عنوان کرد که رونی پیش از انتقالش به منچستریونایتد در سال ۲۰۰۴ با ۲۵٫۶ میلیون پوند، در دو مقطع پیشنهاد یونایتد را رد کرده بود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رونی زمانی که در تیم زیر ۱۴ ساله‌های اورتون بازی می‌کرد، توجه جیم رایان، مربی سابق تیم پایه منچستر را جذب کرده بود.

فرگوسن در این رابطه گفت:” جیم رایان از یکی از بازی‌های تیم‌های پایه برگشت و گفت یک بازیکن دیدم و ادامه داد که اسمش وین رونی بود و ما تلاش کردیم او را در پایان فصل جذب کنیم. یک پنجره نقل و انتقالات یک هفته ای وجود داشت که سعی کردیم این بازیکن را به تیم آکادمی مان اضافه کنیم که نشد. او می‌خواست در اورتون بماند و در آن زمان او عاشق باشگاه بود و هوادار اورتون.

وقتی ۱۶ ساله شد ما باز هم تلاش کردیم ولی بازهم پیشنهاد ما قبول نشد. سپس من سراغ ویدئوهای او رفتم و گلش مقابل آرسنال را بار دیگر تماشا کردم. این ویدئو دقیقا چیزی که جیم رایان می‌گفت را تایید می‌کرد. این پسر واقعا قرار بود بازیکن یونایتد باشد.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید