پایان مسابقات لیگ دسته اول گلف کشور ؛
تاریخ: ۱۹:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
تیم سه نفره گلف مازندران دست خالی اصفهان را ترک کرد + تصاویر

لیگ دسته اول گلف از روز جمعه در زمین گلف نقش‌جهان اصفهان آغاز شده بود و تیم گلف مازندران در این دوره از مسابقات به سه بازیکن در این دوره شرکت کرد و مقاومی کسب نکرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات به میزبانی اصفهان و با حضور هشت تیم شامل تیم های چهار محال و بختیاری، خوزستان، هندیجان، شهید شهنی فیض(خوزستان)، اردبیل، مازندران، شاهین شهر و پالایش نفت آبادان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان  از ۲۲ تیرماه آغاز شده و امروز ۲۵ به پایان رسید.

تیم گلف مازندران در این دوره از مسابقات به سه بازیکن در این دوره شرکت کرد و مقاومی کسب نکرد.

حسین ذبیحی بازیکن و مربی تیم مازندران بود و محمد قدمی و حسین خلیلی دیگر نفرات تیم مازندران را تشکیل دادند.

در روز پایانی مسابقات لیگ دسته اول گلف ایران تیم شاهین‌شهر به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم‌های اردبیل و پالایش نفت آبادان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در پایان تیم های شاهین شهر و اردبیل به لیگ برتر صعود کردند.

گفتنیست ، لیگ دسته اول گلف از روز جمعه در زمین گلف نقش‌جهان اصفهان آغاز شده بود.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (2)

  1. حسین

    البته ساری بعلت نداشتن بازیکن مجبور شد از سرپرست خود که تا الآن گلف بازی نکرده بود استفاده کنه و فقط در مسابقه شرکت کنند و اون دو نفر که قرار بود بازی کنند رقابت خوبی با نفرات اول داشتند و به علت نداشتن بازیکن روی سکو نرفتند

  2. گلفر

    سلام، به دلیل کامل نبودن دونفر از نفرات اصلی تیم مازندران برای شرکت در اردو تیم ملی و مصدومیت بازیکن تیم ذبیحی در روز دوم مسابقات و مجبور به بازی گرفتن سرپرت تیم به جای بازیکن اصلی تیم که رو سکو میتونست باشه نتونست جایگاه خوبی پیدا نکرد انشالا سال بد جبران خواهد شد