مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان گفت: بحث حضور نیکو کرانچار ستاره فوتبال کرواسی در سپاهان فعلاً امکان پذیر نیست.
تاریخ: ۱:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در مورد شایعه حضور فرزند کرانچار در سپاهان گفت: بحث حضور نیکو کرانچار در سپاهان برای این فصل مطرح نیست. ما در نشست خبری سرمربی‌مان در حضور هواداران و اصحاب رسانه در مورد وضعیت نیکو از زلاتکو کرانچار پرسیدیم و از سرمربی مان درخواست کردیم که در صورت امکان شرایط […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در مورد شایعه حضور فرزند کرانچار در سپاهان گفت: بحث حضور نیکو کرانچار در سپاهان برای این فصل مطرح نیست. ما در نشست خبری سرمربی‌مان در حضور هواداران و اصحاب رسانه در مورد وضعیت نیکو از زلاتکو کرانچار پرسیدیم و از سرمربی مان درخواست کردیم که در صورت امکان شرایط حضور او در سپاهان را برای آینده فراهم کند که وی پاسخ داد وی یک دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و در حال حاضر تحت قرارداد با گلاسکو رنجرز است و باید دید در ادامه برای آینده فوتبالش چه تصمیمی می گیرد.

مدیر رسانه‌ای سپاهان در پایان گفت: نیکو کرانچار بازیکن شاخص فوتبال کرواسی است و قطعا حضور او در سپاهان و لیگ ایران برای همه ما جذاب است، اما وی در حال حاضر تحت قرارداد است و حضورش برای این فصل امکان پذیر نیست، باید دید او در فصل آتی چه تصمیمی می‌گیرد و به آسیا و لیگ ایران می آید یا خیر.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید