نشست خبری دربی هشتاد و پنج فردا با حضور اسپانسر مشترک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برگزار خواهد شد.
تاریخ: ۰:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در حالی که قرار است روز شنبه تیم‌های پرسپولیس و استقلال در کشور آلمان به مصاف هم بروند به همین دلیل قرار است نشست خبری این بازی توسط اسپانسر این دو باشگاه که متولی برگزاری دربی هشتاد و پنج در آلمان است، برگزار شود. زمان برگزاری نشست این دربی فردا (یکشنبه) […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در حالی که قرار است روز شنبه تیم‌های پرسپولیس و استقلال در کشور آلمان به مصاف هم بروند به همین دلیل قرار است نشست خبری این بازی توسط اسپانسر این دو باشگاه که متولی برگزاری دربی هشتاد و پنج در آلمان است، برگزار شود.

زمان برگزاری نشست این دربی فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۴ خواهد بود و حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران برای پوشش خبری این نشست آزاد خواهد بود.

به احتمال فراوان محل کنفرانس سازمان لیگ میزبان برگزاری این نشست خبری است.

از طرف دیگر اسپانسر مشترک باشگاه پرسپولیس و استقلال چند شبی است که قصد پخش تیزر و ویژه برنامه‌ این دیدار را از تلویزیون دارد اما فعلاً موفق به انجام این کار نشدند چرا که به گفته مسئولان مرتبط صداوسیما لوگوی تیم پرسپولیس ستاره دارد و به این دلیل فعلاً اجازه پخش این ویژه برنامه به اسپانسر داده نشده است.

این در حالی است که طبق قراردادی که میان اسپانسر سرخابی‌ها و صداوسیما بسته شده ۵۰ درصد سود حاصل از دربی هشتاد و پنج در آلمان به حساب صداوسیما خواهد رفت.

پاسخی بگذارید