لیگ دسته دوم فوتسال کشور؛
تاریخ: ۲۳:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
نام نویسنده: مهدی غلامی
سند بقای سفیر میهمان آمل توسط سورکی ها امضا شد / سورک دوم شد و آمل ماندگار + جدول

سرمربی تیم سفیرمیهمان آمل گفت: تیمش با وجود شکست در آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور، سهمیه خود را دراین رقابتها حفظ ودر لیگ ماندنی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سیزدهم لیگ دسته دوم با برگزاری چهار دیدار از گروه یک برگزار شد و دو نماینده از استان مازندران در این رقابت ها به میدان رفتند.در یکی از حساس ترین دیدار های این هفته شهروند سورک در خانه میزبان تیم برنا ورامین بود.در این دیدار سورکی ها بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشند و از طرفی تیم حریف از همان ابتدا احساسی بازی را آغاز کردند و با چندین گل عقب افتادند و در انتها تلاش های زیاد ورامینی تنها اختلاف را کم کرد تا با دو گل اختلاف سورک به پیروزی برسد.ورامینی ها با این شکست در خطر سقوط قرار گرفتند و پس از شکست سه بر دو آمل مقابل منصوری این تیم ورامین بود که با در نظر گرفتن گل زده کمتر از گروه نخست سقوط کرد.

دیگر نماینده استان مازندران تیم فوتبال سفیر میهمان آمل بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به منصوری قرچک باخت اما با توجه به برتری سورکی برابر برنا، آملی ها از سقوط نجات پیدا کردند و در لیگ ماندگار شدند.

دو گل تیم سفیر را در این بازی داود خلردی به ثمر رساند. خلردی با این دوگل با بیست وسه گل آقای گل این مسابقات شد.

سایر نتایج :

شهروند سورک ۷ – ۵ اتحاد برنا ورامین
سرخه ای تهران ۴ – ۰ مدافعان تاکستان
پیمان شاهرود ۲ – ۲ هیئت کاشان
منصوری قرچک ۳ – ۲ سفیر میهمان آمل

جواد رزاقی روز شنبه در گفتگویی اظهار داشت: تیم سفیرمیهمان آمل در هفته چهاردهم و پایانی مرحله گروهی این مسابقات جمعه شب در دیداری بیرون از خانه در قرچک برابر میزبان خود تیم شهید منصوری با نتیجه ۳ بر ۲ تن به شکست داد، اما با توجه به پیروزی تیم شهروند سورک دیگر نماینده مازندران درگروه یک این مسابقات مقابل تیم اتحاد برنا ورامین، باعث سقوط تیم ورامینی و باقی ماندن سهمیه آمل در فصل آینده لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور شد.
وی ادامه داد: این درحالی بود که تیم فوتسال سفیر میهمان آمل تا ۳ هفته مانده به پایان مرحله گروهی این رقابتها از شانس صعود به مرحله حذفی ودوم این مسابقات به عنوان تیم سوم گروه یک برخوردار بود.
سرمربی تیم سفیرمیهمان آمل با بیان اینکه تیمش نخستین فصل حضور خود را در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور تجربه کرده بود، اضافه کرد: تیم ما فصل سخت و پر فراز و نشیبی را سپری کرد، اما خداراشکر توانستیم با تمام ناملایمات ها و کارشکنی ها در لیگ بمانیم.
رزاقی ادامه داد: تجربه های زیادی را در این فصل بدست آوردیم که انشالله با تفکرات جدید و شروع زودتر تمرینات در اول فصل و یارگیری بهتر شروع خوبی در فصل آینده داشته باشیم.
تیم فوتبال سفیرمیهمان آمل درنخستین فصل حضور خود در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور با کسب ۱۲ امتیاز و قرار گرفتن در رده هفتم جدول هشت تیمی گروه یک این مسابقات، به کار خود در رقابتهای امسال این لیگ پایان داد.
مسابقات امسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور با حضور ۳۲ تیم در چهار گروه هشت تیمی در حال برگزاری است و درنهایت ۲ تیم برتر مجموع این مسابقات جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ دسته یک را کسب خواهند کرد.

پاسخی بگذارید