تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار اعضای تیمش با خانواده آتنا اصلانی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،‌آتنا اصلانی نوجوان اهل پارس‌آباد مغان به وسیله قاتل به فجیع‌ترین شکل ممکن کشته شد تا مردم آذربایجان بابت این موضوع داغدار شوند. اما روز دوشنبه گذشته اتفاق جالبی رخ داد و اعضای تیم فوتبال امید استقلال با نظر محمد نوازی راهی منزل پدری ‌آتنا در پارس‌آباد مغان شده و به خانواده وی تسلیت گفتند.

نوازی  با اشاره به دلایل حضورش در منزل پدری ‌آتنا گفت:‌ هنگامی که خبر گم شدن این دختر در رسانه‌ها پیچید عکس او را در صفحه شخصی‌ام گذاشتم و چند روز پیش ما برای برگزاری یک مسابقه دوستانه به شهرستان پارس‌آباد دشت مغان سفر کردیم. روز دوشنبه هفته گذشته هنگامی که در این شهر بودیم متوجه شدیم که آن نوجوان به قتل رسیده و این موضوع اثر زیادی روی ما گذاشت.

نوازی که به تازگی به تیم بزرگسالان استقلال هم اضافه شده است، گفت: ما روز دوشنبه بازی داشتیم و بعد از برگزاری مسابقه تصمیم گرفتیم برای عرض تسلیت به منزل پدری ‌آتنا اصلانی برویم و با خانواده او ابراز همدردی کنیم.

وی تأکید کرد: خانواده اصلانی شرایطی دارند که داغدار و پریشا‌ن‌حال هستند. وظیفه ما و بازیکنان امید استقلال بود که به آنجا برویم و من از مردم آن منطقه می‌خواهم که حواس‌شان به خانواده اصلانی باشد چون از دست دادن عزیز به خصوص یک بچه با آن شکل و شمایل زیبا بسیار دردناک است. نمی‌دانم بعضی‌ها با چه انگیزه‌ای دست به چنین کارهایی می‌زنند که دل هر انسانی را به درد می‌آورد فقط از خداوند بزرگ می‌خواهم که به خانواده آن مرحومه صبر بدهد.

 

/فارس

پاسخی بگذارید