تاریخ: ۱۹:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی امید گفت: از هیچ تلاسی برای موفقیت تیم امید دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم بدرقه تیم ملی امید به رقابت‌های انتخابی قهرمانی زیر ٢٣ سال آسیا با ٢٥ دقیقه تاخیر در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی آغاز شد.

تیم ملی در این پیکارهای در کشور قرقیزستان با تیم میزبان و عمان بازی خواهد کرد.

*در این مراسم بازیکنان تیم ملی جوانان هم حضور دارند.

*مهدی تاج رئیس، محمدرضا ساکت سرپرست دبیری ، فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، زمان آبادی، علی خسروی، فریدون معینی، سعید فتاحی و … در این مراسم حضور دارند.

مهدی تاج در ادامه مراسم بدرقه در سخنانی گفت: این تیم با رده سنی زیر ٢٠ سال به مسابقات زیر ٢٣ سال اعزام می‌شود که این نشان از سختی کار دارد. این راه درستی هست که طی می‌کنیم این بازیکنان چندسال بعد به رده سنی المپیک می‌رسند و می‌توانند موفق شوند. باید اسم کی روش را هم بیاورم چرا که او هم در این امر نقش داشت. به هر حال این کار سختی‌هایی دارد که شاید کار را با دشواری همراه کند اما این ریسک را پذیرفتیم و کار را پیش می‌بریم.

رئیس فدراسیون یادآور شد: این تیم وقتی به زیر ٢٣سال می‌رسد می‌تواند موفق شود ارزیابی من از این تیم قهرمانی است باشگاه‌ها هم در ادامه همه همکاری می‌کنند در حوزه ورزش تنگناهایی است.

وی افزود: از پر بودن سالن خوشحالم این اتفاق خوبی برای تیم امید است. تیم خوبی داریم. تنها جایی که باید کشور توفیق پیدا کند تیم امید است چرا که ٤٠ سال است با مشکل روبرو هستیم. تیم جوانان را درحالی که معلوم نبود مجوز اعزامش صادر می شود یا نه با مسئولیت خودمان شب آخر به بحرین اعزام کردیم که خوشبختانه موفق هم شدند. البته پرونده قشنگی هم در این مورد داریم چرا که بدون مجوز شورای برون مرزی تیم اعزام شد اما آنها را به خاطر اتفاق قشنگی که افتاد راضی می‌کنیم. برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

محمدرضا ساکت در ادامه این مراسم گفت: تیم امید پیشرفت خوبی داشته و در بازی با تراکتورسازی این مسئله را دیدیم. کادرفنی با وجود وقت کم قوی کار کرده اند و همه اعضای تیم تلاش می‌کنند. هدف گذاری المپیک ٢٠٢٠ است و فدراسیون پای این هدف ایستاده است از رهنمودهای کی‌روش هم استفاد می‌کنیم.

وی افزود: با همه فشردگی ها تیم به خوبی تمرین کرده و باقی مانده است.

* مجری مراسم  مهدی تاج را به اشتباه تاجیک معرفی کرد که این اشتباه را به او گوشزد کردند.

* در بنر مقابل در هتل آکادمی نوشته شده مراسم بدرقه تیم امید به رقابت‌های قهرمانی آسیا درحالی که مسابقات پیش رو رقابت‌های انتخابی قهرمانی آسیا است که تنها دو بازی در آن برگزار می‌شود.

 * بازیکنان تیم جوانان به دلیل اینکه تمرین داشتند بعد از صحبت های ساکت مراسم را ترک کردند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید