تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به قرعه کشی نیم فصل اول لیگ هفدهم گفت: برگزاری ۱۱ بازی دور رفت در ورزشگاه خانگی یک اتفاق مثبت برای تیم منصوریان است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی فنونی زاده در خصوص قرعه کشی لیگ هفدهم برای آبی پوشان تهرانی گفت: به نظر من دور رفت استقلال از قرعه مناسبی برخوردار شد. اگرچه بازی های ابتدایی استقلال با تیم های خوزستانی است و آنها باید به گرمانی بالای ۴۰ درجه  بروند اما در مجموع آنها ۱۱ بازی را در خانه برگزار خواهند کرد و این می تواند برای استقلال مفید بوده وکادر فنی می تواند از این موقعیت استفاده کرده و نتایج خوبی را کسب کند.

وی تأکید کرد: فصل گذشته استقلال تجربه تلخی از دور رفت داشت و نتوانست امتیازات لازم را کسب کند و همین باعث شد تا در پایان دور رفت لیگ شانزدهم، به رده های پائین جدل سقوط کند. امسال تجربه فصل پیش می تواند کمک موثری به کادر فنی کرده، آنها با دقت بیشتری لیگ را شروع کنند و بتوانند به آنچه که هدفشان است دست پیدا کرده و از همین ابتدا به دنبال قهرمانی در پایان فصل باشند.

پیشکسوت استقلال در خصوص دربی هشتاد و پنجم که در هفته دهم برگزار خواهد شد تصریح کرد: اعتقاد دارم زمان برای برگزاری دربی همین هفته دهم است. تیم ها به شرایط آرمانی و هماهنگی کامل رسیده، می توانند یک بازی خوب را ارائه کنند و تماشاگران را از یک بازی جذاب سیراب کنند.

فنونی زاده خاطرنشان کرد: گل تمام بازی های لیگ، دربی است. دیداری که برای هواداران دو تیم حساس و سرنوشت ساز است و هر تیمی که برنده میدان باشد هوادارانش تا دور برگشت می توانند برای طرفداران حریف کری بخوانند البته شرایط دو تیم با توجه به نفراتی که جذب کرده اند به گونه ای است که اکثر آنها تجربه دربی را دارند و می توانند به دور از استرس و حساسیت های این بازی، جدال خوبی را داشته باشند.

وی در پایان افزود: آبی پوشان با نفراتی که جذب کرده اند، هواداران را به قهرمانی در لیگ دهم امیدوار کرده اند. آنها انتظار دارند وقتی در سرما و گرما از تیمشان حمایت می کنند، بازیکنان هم از جانشان مایه بگذارند. کادر فنی باید به گونه ای عمل کند که بتواند در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر برده و هواداران را خوشحال کنند.

/مهر

پاسخی بگذارید