تاریخ: ۱۸:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم معتقد است جدال قهرمانی بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهرام رضاییان  درباره شرایط تیم پارس جنوبی در اردوی ارمنستان اظهار داشت: خدا را شکر اردوی خوبی بوده و دیدارهای تدارکاتی مناسبی هم برگزار شد.

وی درباره بازی تدارکاتی با استقلال که با پیروزی ۲ بر صفر آبی‌پوشان به پایان رسید و نیز شرایط کنونی این تیم گفت: استقلال تیمی پرمهره و باسابقه است. ما تازه به لیگ برتر صعود کرده‌ایم و اختلاف ما با حریف در مهره و تجربه این تیم بود. بازی خوبی که استقلال مقابل ما ارائه داد، نوید روزهای خوب پیش روی این تیم را می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی درباره برنامه این تیم پس از اردوی ارمنستان، با بیان اینکه همه چیز به نظر کادر فنی این تیم بستگی دارد، اظهار داشت: پس از بازگشت تیم به ایران، باید با آقای تارتار در این خصوص صحبت کنیم که اگر بازی دوستانه یا اردویی مد نظر او بود، بتوانیم برای تیم فراهم کنیم. هنوز در این باره تصمیم‌گیری نشده است.

رضاییان در مورد مدعیان این فصل کسب مقام قهرمانی تصریح کرد: استقلال، پرسپولیس و سپاهان، مدعیان اصلی قهرمانی فصل پیش رو هستند، البته با توجه به اینکه سپاهان تغییرات زیادی داشته به نظرم یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس قهرمان این فصل خواهند شد.

وی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه تختی شهر جم برای برگزاری دیدارهای خانگی تیم پارس جنوبی، با اشاره به اینکه پارس جم آماده میزبانی از تیم‌های مختلف در این ورزشگاه است، گفت: هرچند در هفته نخست لیگ برتر میهمان هستیم و یک هفته فرصت بیشتر برای بازسازی ورزشگاه تختی داریم، اما تعمیرات این ورزشگاه تا هفته اول لیگ به پایان می‌رسد. بازسازی رختکن‌ها در روزهای آخر خود قرار دارد و تعمیرات چمن هم به اتمام رسیده است. پیست دور زمین مسابقه را هم کاملاً ساخته‌ایم.

مدیرعامل پارس جنوبی با بیان اینکه لیست این تیم تنها دو جای خالی دارد، در مورد جذب آلویس نانگ تصریح کرد: اگر سلامت این بازیکن در ایفمارک تأیید شود، او به تیم ما می‌پیوندد.

رضاییان در خصوص صحبت‌های عبدالله ویسی و برخی از مدیران باشگاه استقلال خوزستان که ادعا کردند بازیکنانی چون مهدی زبیدی که از جمع آبی‌پوشان جدا شده‌اند، هنوز با این باشگاه قرارداد دارند، خاطرنشان کرد: آقای ویسی برای ما قابل احترام است اما زبیدی فسخ قرارداد خود را در اختیار داشت و ما هم قرارداد او را با پارس جنوبی در هیئت فوتبال استان بوشهر ثبت کردیم. به هر حال حضور زبیدی در پارس جنوبی کاملاً قانونی است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید