تیم‌های ملی والیبال استرالیا و ژاپن با کسب دومین برد خود در رقابت‌های انتخابی قاره آسیا، به سهمیه مسابقات جهانی 2018 نزدیک شدند.
تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۱۹ شهریور تا ۸ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود. مرحله دوم یا نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو گروه به صورت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۱۹ شهریور تا ۸ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.

مرحله دوم یا نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو گروه به صورت گروهی برگزار می‌شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا برگزار می‌شود.

مسابقات گروه B آسیا از چهارشنبه با حضور تیم‌های استرالیا، ژاپن، چین تایپه، تایلند و نیوزلند در شهر کانبرای استرالیا آغاز شد و در دومین روز این رقابت‌ها تیم‌های ژاپن و استرالیا به دومین برد خود دست یافتند.

در نخستین دیدار روز دوم این رقابت‌ها ژاپن ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۱ نیوزلند را شکست داد و با دو برد و ۶ امتیاز در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

تیم ملی والیبال استرالیا میزبان این رقابت‌ها نیز در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ تایلند را شکست داد تا امیدصعودش به رقابت‌های جهانی افزایش یابد.

در سومین روز این رقابت‌ها دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که تیم‌های نیوزلند و ژاپن به مصاف چین‌تایپه و تایلند می‌روند. تیم استرالیا در سومین روز استراحت دارد.

پاسخی بگذارید