پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران فردا(شنبه) با حضور در نشست خبری در خصوص مسائل مختلف تکواندو پاسخ اصحاب رسانه‌ را خواهد داد.
تاریخ: ۱۴:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  تیم ملی تکواندوی ایران با توجه به ناکامی‌های خود در المپیک ریو، مسابقات جام جهانی و قهرمانی جهان این روزها در حاشیه غوطه ور است. حالا این روزها انتقاد به عملکرد تیم ملی در رقابت‌های اخیر از سوی کارشناسان این رشته بالا گرفته و مسئولان فدراسیون تکواندو مدعی هستند نتیجه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  تیم ملی تکواندوی ایران با توجه به ناکامی‌های خود در المپیک ریو، مسابقات جام جهانی و قهرمانی جهان این روزها در حاشیه غوطه ور است. حالا این روزها انتقاد به عملکرد تیم ملی در رقابت‌های اخیر از سوی کارشناسان این رشته بالا گرفته و مسئولان فدراسیون تکواندو مدعی هستند نتیجه رقم خورده در مسابقات قهرمانی جهان نامید کننده نیست، کارشناسان و اهالی این رشته نظر دیگری دارند.

انتقاد به عملکرد فدراسیون و تیم ملی از سوی کارشناسان، مربیان و اعضای سابق تیم ملی طی روزهای اخیر و سکوت هادی ساعی باعث ایجاد برخی شایعات در این زمینه شده بود که در نهایت وی تصمیم گرفت در یک نشست خبری به سئوالات خبرنگاران پاسخ دهد. هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران از مسئولان فدراسیون نیز برای پاسخگویی به اصحاب رسانه نیز دعوت به عمل آورده تا فردا(شنبه) در این نشست خبری حضور داشته باشند.

هادی ساعی در مورد نشست خبری فردا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مسئولان فدراسیون مدعی هستند از نظرات منتقدین استفاده می کنند و ما هم هدفی جز بهبود شرایط فعلی تکواندو نداریم. به همین دلیل از دوستانی که سکان هدایت فدراسیون را در اختیار دارند دعوت می کنیم در این جلسه حضور یافته و تا با بحث و تبادل نظر در خصوص تکواندو به نتیجه‌ای مثبت برای آینده تکواندو دست پیدا کنیم.

پاسخی بگذارید