تور تابستانی رئال مادرید در آمریکا هر چند بر روی کاغذ برگزار کننده مشخصی دارد اما به طور مطلق تحت کنترل رائول گونسالس بوده است.
تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  رائول گونسالس مدیر بخش ورزشی باشگاه رئال مادرید و معاونت فلورنتینو پرس در جریان تور تابستانی باشگاهش در خاک آمریکا سود نجومی به جیب زده و البته رئال مادرید با این کسب درآمد رائول مشکل خاصی ندارد. رائول کمپ رئال مادرید در دانشگاه UCLA آمریکا را از قبل آماده کرده […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  رائول گونسالس مدیر بخش ورزشی باشگاه رئال مادرید و معاونت فلورنتینو پرس در جریان تور تابستانی باشگاهش در خاک آمریکا سود نجومی به جیب زده و البته رئال مادرید با این کسب درآمد رائول مشکل خاصی ندارد.

رائول کمپ رئال مادرید در دانشگاه UCLA آمریکا را از قبل آماده کرده و برای همه تمرین‌ها تبلیغات پیرامونی و فروش بلیت داشته است. از طرفی تمام برنامه‌های تلویزیونی، ستاد خبری و برگزاری چند بازدید تبلیغاتی در جریان این اردو را نیز رائول گوناسلس از قبل در نظر گرفته و برگزار کننده آنها بوده است.

رائول البته در صفحه توییتر خود آورده است: بخش مهمی از این سود مالی به یک موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اختصاص خواهد داشت.

پاسخی بگذارید