باشگاه یوونتوس و آرسنال برای خرید «نمانیا ماتیچ» از چلسی، وارد بازار رقابت با منچستریونایتد شدند.
تاریخ: ۱۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه یوونتوس و آرسنال برای خرید «نمانیا ماتیچ» علاقه نشان داده و خواهان رقابت با منچستریونایتد هستند. هنوز از رقم پیشنهادی بیانکونری خبری نیست اما دیلی اکسپرس انگلیس مدعی شده که آرسنال برای این خرید جدی است و می‌خواهد «الکس چمبرلن» را وارد مذاکره کند تا شاید آبراموویچ به این […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، باشگاه یوونتوس و آرسنال برای خرید «نمانیا ماتیچ» علاقه نشان داده و خواهان رقابت با منچستریونایتد هستند.

هنوز از رقم پیشنهادی بیانکونری خبری نیست اما دیلی اکسپرس انگلیس مدعی شده که آرسنال برای این خرید جدی است و می‌خواهد «الکس چمبرلن» را وارد مذاکره کند تا شاید آبراموویچ به این انتقال راضی شود.

از طرف دیگر با انتقال لوکاکو از اورتون به یونایتد و شکست تلخ کونته، چلسی مدعی شده که هافبک صرب خود را به این دلیل راهی اولدترافورد نمی‌کند ولی باید دید در میز مذاکره چه اتفاقی رخ می‌دهد.

ماتیچ در انتهای فصل پیش با درخشش فابرگاس و کانته، نیمکت نشین شد و اکنون با پیوستن بسیار محتمل «باکایوکو»، عملا ترکیب اصلی را از دست می‌دهد. به همین دلیل وی به یکی از خروجی‌های آبی‌های لندن لقب گرفته است.

خوان کوادرادو، آسمیر بگوویچ، ناتان آکه، جان تری، کریستین آتسو، ناتانیل چالوبا، برتراند تراوره، تامی آبراهام، لوتفوس چیک و دومنیک سولانکه تاکنون در این پنجره چلسی را ترک کرده‌اند.

از طرف دیگر آنتونی رودیگر با ۲۹ میلیون پوند، تنها خرید کونته تاکنون بوده است.

پاسخی بگذارید