مدافع بارسلونا در واکنش به خبر احتمال جریمه نقدی از سوی فیفا گفت: فیفا حق ندارد یک بازیکن را به خاطر ابراز عقیده جریمه کند.
تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، جرارد پیکه در سفری که به بیروت داشته در کنار عکس امیر قطر عکس یادگاری گرفته و بر خلاف دستور باشگاه از پیراهن دارای لوگوی پرواز قطری برای یک ساعت پیاده روی در خیابان استفاده کرده است. مقامات سعودی که از این اقدام پیکه خشمگین شده بودند با فیفا نامه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، جرارد پیکه در سفری که به بیروت داشته در کنار عکس امیر قطر عکس یادگاری گرفته و بر خلاف دستور باشگاه از پیراهن دارای لوگوی پرواز قطری برای یک ساعت پیاده روی در خیابان استفاده کرده است.

مقامات سعودی که از این اقدام پیکه خشمگین شده بودند با فیفا نامه نگاری داشته و اقدام این مدافع بارسلونا را مصداق دخالت سیاست در ورزش توصیف کرده‌اند. برگ برنده نگارنده سعودی این نامه ها شخصیت پر حاشیه پیکه است که پیش از این نیز بارها علیه خاندان سلطنتی اسپانیا و دولت این کشور سخن گفته بود و عضو رسمی حزب جدایی طلب کاتالونیا بوده است.

پیکه در این خصوص گفت: یک بازیکن عقیده خود را ابراز کرده و به کسی ربطی ندارد. فیفا نمی‌تواند مرا به خاطر یک عکس یادگاری و یا قدم زدن در خیابان با پیرانی که در آن زمان پیراهن رسمی تیم فوتبال باشگاهش محسوب می‌شود جریمه نقدی کند. این خود فیفا است که تحت تاثیر سیاست قرار گرفته نه بازیکنانش.

پاسخی بگذارید