مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز شب گذشته اردوی تیم ملی فوتبال امید ایران را ترک کرد و به کاروان تراکتورسازی در تهران اضافه شد.
تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، عارف آغاسی مدافع تراکتورسازی یکی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید بود که از روز ۱۵ تیر تمرینات خود را در کنار این تیم دنبال می‌کرد. بعد از مصدومیت هادی محمدی و کمبود تراکتورسازی در پست دفاع وسط مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواستار بازگشت آغاسی به تمرینات تراکتورسازی شدند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، عارف آغاسی مدافع تراکتورسازی یکی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید بود که از روز ۱۵ تیر تمرینات خود را در کنار این تیم دنبال می‌کرد.

بعد از مصدومیت هادی محمدی و کمبود تراکتورسازی در پست دفاع وسط مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواستار بازگشت آغاسی به تمرینات تراکتورسازی شدند. آنها ضمن تماس با مسئولان تیم امید و اصرار بر بازگشت این بازیکن به خود آغاسی هم اعلام کردند به تمرینات تراکتورسازی باز گردد.

در نهایت شب گذشته کادرفنی تیم ملی امید به طور موقت اجازه بازگشت آغاسی را به تمرینات تراکتورسازی داد اما همچنان رایزنی‌ها صورت می‌گیرد تا این بازیکن به تمرین تیم امید باز گردد.

* صادق محرمی مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود امروز به اردوی تیم ملی امید اضافه شود.

محرمی تا به این لحظه هنوز خود را به کادرفنی تیم امید معرفی نکرده است.

* اسامی ۳ بازیکن خط خورده تیم ملی امید امشب اعلام می‌شود تا ۲۳ بازیکن اعزامی به قرقیزستان مشخص شود.

پاسخی بگذارید