در همایش تجلیل از برترین مروجین اخلاق اسلامی ؛
تاریخ: ۸:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری
مجموعه فرهنگی ، ورزشی خبری مازند اسپرت برای دومین سال پیاپی برترین شد

شهرستان ساری میزبان همایش تجلیل از مروجین اخلاق اسلامی در ورزش با حضور خانواده شهدا، اهالی ورزش و قهرمانان مازندرانی بود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهرستان ساری میزبان همایش تجلیل از مروجین اخلاق اسلامی در ورزش با حضور خانواده شهدا، اهالی ورزش و قهرمانان مازندرانی بود. این مراسم با هدف تجلیل از مروجین اخلاق اسلامی در ورزش و گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی و روز قشر بسیج ورزشکاران با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیات ورزش زورخانه ای استان مازندران برگزار شد.

این مراسم با حضور جواد بخشی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا، سیدجواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران، عادل عالیشان معاون اداره کل ورزش و جوانان و جمعی از مدیران، اصحاب رسانه و قهرمانان مازنی المپیک، جهان و آسیا در زورخانه مرحوم عمادی برگزار شد.

در پایان مراسم از ورزشکاران با اخلاق، فعالان عرصه فرهنگی و رسانه به همراه تنی چند از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.

قابل ذکر است در پایان این مراسم؛ برای دومین سال پیاپی مجموعه مازند اسپرت به عنوان برترین رسانه استان مازندران انتخاب شد و از مهدی رضی مدیر مسئول این پایگاه خبری به نمایندگی از کل مجموعه تجلیل شد .

پاسخی بگذارید