سرمربی تیم فرش آرا مشهد گفت: می‌توانستیم مقابل مقاومت قرچک پیروز شویم اما این اتفاق رخ نداد.
تاریخ: ۲۳:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محسن خبیری بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل مقاومت قرچک در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس گفت: بازی خیلی خوبی بود همانطور که قبلاً گفته بودم تیم مقاومت تیم یک دست جوان و از لحاظ فنی فوق العاده خوبی است. وی گفت: […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، محسن خبیری بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل مقاومت قرچک در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی فارس گفت: بازی خیلی خوبی بود همانطور که قبلاً گفته بودم تیم مقاومت تیم یک دست جوان و از لحاظ فنی فوق العاده خوبی است.

وی گفت: این تیم قهرمان لیگ دسته یک کشور شده است و الان دو هفته بیشتر نیست که در لیگ برتر حضور دارد البته جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم، فوتسال بازی لحظه هاست و جذابیت آن هم به همین لحظه ها وابسته است. تیم مقاومت از این موضوع به خوبی استفاده کرد و به گل تساوی رسید.

سرمربی تیم فرش آرا مشهد گفت: زمانی که نتیجه بازی دو بر یک به نفع ما بود، می‌توانستیم پیروز میدان شویم که متاسفانه به خوبی از فرصت‌ها استفاده نکردیم و گل تساوی هم خوردیم. ما از الان به فکر بازی بعد روبروی آتلیه قم هستیم.
وی همچنین در مورد داوری این بازی گفت: داوری خوب بود، نصیری از داوران خوب ما محسوب می‌شود و امروز قضاوت خوبی داشت.

پاسخی بگذارید