سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: آذرخش تیم بسیار خوبی است اما با تمام نفرات خود به خوزستان نیامده بودند و این تیم در شرایط خاصی بود، ماهم استفاده کردیم و پیروز شدیم.
تاریخ: ۲۳:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امروز بین تیمهای حفاری اهواز و آذرخش بندرعباس در اهواز برگزار شد و این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به نفع حفاری به پایان رسید. کیانوش علاسوند در گفتگو با خبرنگار ورزشی فارس در رابطه با این بازی گفت: خدا را شکر امروز […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امروز بین تیمهای حفاری اهواز و آذرخش بندرعباس در اهواز برگزار شد و این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به نفع حفاری به پایان رسید.
کیانوش علاسوند در گفتگو با خبرنگار ورزشی فارس در رابطه با این بازی گفت: خدا را شکر امروز بازی خوبی برگزار شد و بعد از باخت ناباورانه هفته قبل روبروی تاسیسات دریایی توانستیم امروز پیروز میدان باشیم.

وی همچنین گفت: برای اولین‌بار بود که تیم داوری از سیستم رادیویی استفاده کرد و هماهنگی بین داوران کاملا مشخص بود.
سرمربی تیم حفاری اهواز گفت: تیم آذرخش تیم بسیار خوبی است اما متاسفانه با تمام نفرات خود به خوزستان نیامده بودند و این تیم در شرایط خاصی بود و ما هم از این شرایط خاص استفاده کردیم و پیروز شدیم.

پاسخی بگذارید