تاریخ: ۱۰:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه مس کرمان اعلام کرد مهرداد بایرامی با این باشگاه قرارداد دارد و به هیج وجه به او رضایت‌نامه داده نخواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امجد مسعودزاده ، در خصوص پیوستن مهرداد بایرامی به ماشین‌سازی تبریز در حالی که این بازیکن یک هفته قبل با مس کرمان قرارداد بسته بود، اظهار داشت: بایرامی با باشگاه مس قرارداد دارد. او زمانی که تیم ما در بروجرد اردو داشت به این شهر آمد اما در تمرینات شرکت نکرد و بدون اطلاع ما اردو را ترک کرد، تا اینکه روز گذشته (دوشنبه) شنیدیم با ماشین‌سازی قرارداد بسته است.

وی ادامه داد: در حال تنظیم نامه‌ای برای ارسال به سازمان لیگ و کمیته اخلاق هستیم و قرارداد این بازیکن را هم ضمیمه این نامه خواهیم کرد تا تکلیف بایرامی مشخص شود.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در پاسخ به این پرسش که آیا از مهرداد بایرامی شکایت خواهند کرد، خاطرنشان کرد: قطعاً این کار را خواهیم کرد. همانطور که گفتم الآن در حال تنظیم نامه‌ای هستیم تا به فدراسیون ارسال کنیم. تعجب می‌کنم چطور باشگاه ماشین‌سازی با اینکه می‌دانسته این بازیکن با ما قرارداد دارد، دوباره با او قرارداد بسته است. بایرامی بازیکن مس کرمان است و به او رضایت‌نامه‌ نداده‌ایم و نخواهیم داد. با شکایتی که می‌کنیم قطعاً جلوی بازی کردن این بازیکن را برای ماشین‌سازی می‌گیریم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید