تاریخ: ۱۰:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کره‌جنوبی برنامه‌ریزی می‌کند هزاران تماشاگر و هوادارش را برای بازی برگشت با ایران به ورزشگاه سئول بکشاند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خبرگزاری یوناپ در گزارشی عنوان کرد کره‌ای‌ها در حال برنامه‌ریزی هستند  بیش از ۶۰ هزار تماشاگر را برای بازی برگشت با ایران در مرحله جام جهانی ۲۰۱۸ به ورزشگاه سئول بکشانند.

کره که وضعیتی حاد در گروه انتخابی خود دارد، در تاریخ ۳۱ اوت(۹ شهریور ۹۶ ) میزبان تیم ملی ایران است که خیال خود را برای صعود از چند هفته قبل آسوده‌ کرده است.

مسئولان تیم خاور دور امیدوارند در ۲ بازی باقیمانده خود مقابل ایران و ازبکستان شاهد برد تیم‌شان باشند و همینطور ناکامی چین را ببیند تا تیم کشورشان برای نهمین مرتبه به جام جهانی صعود کند.

در همین ارتباط فدراسیون فوتبال کره می‌گوید سعی و تلاش می‌کند بیش از ۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه جام جهانی سئول به هنگام بازی با ایران ببیند تا تحت فشار جو خانگی و هوادار، راه پیروزی بر حریفانش هموار شود.

این در حالی است که تیم خاور دور از سال ۲۰۱۱ مقابل ایران به برتری نرسیده است.

لی ‌دونگ یوپ که مسئولیت تیم کره را پذیرفته، می‌گوید: ما معمولا ۶۰۰ تا هزار هوادار در مسابقات بین‌المللی داریم.اما برای بازی آینده مقابل ایران، در حال برنامه‌ریزی برای در اختیارداشتن هواداران بیشتری هستیم. می‌خواهیم روی یک بنر نشان دهیم که شمار هواداران زیاد است و تردیدی نسبت به بازیکنان وجود ندارد.

 

/فارس

پاسخی بگذارید