تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن تیم ملی والیبال گفت: مسابقات مهم انتخابی قهرمانی جهان را پیش رو داریم و امیدوارم با یک تیم آماده و ارائه یک بازی خوب، جبران نتایج بد لیگ جهانی را بکنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال با اضافه شدن سید محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی و میلاد عبادی‌پور که به علت حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا همراه با تیم بانک سرمایه از روز نخست اردو حضور نداشتند، کامل شد.

سید موسوی در پایان تمرین روز نخست اظهار داشت: اولین روز تمرین را به خوبی پشت سر گذاشتیم اما بازیکنان به لحاظ بدنی استراحت کافی نداشتند. بازیکنان بانک سرمایه هم به خاطر سفر ۲ هفته‌ای به جام باشگاه‌های آسیا، استراحت کمتری کردند.

او ادامه داد: ما مسابقات مهم انتخابی قهرمانی جهان را پیش رو داریم و امیدوارم با یک تیم آماده و ارائه یک بازی خوب، جبران نتایج بد لیگ جهانی را بکنیم. مسابقات قهرمانی جهان مثل المپیک مهم است. کلید رسیدن به این مسابقات هم رقابتی‌های انتخابی اردبیل است. کره و چین، تیم‌های قدرتمندی هستند. آنها با استفاده از بازیکنان جوان و آینده‌دار، بهتر از گذشته شده‌اند. ما اگر در مقابل این تیم‌ها کاملاً آماده نباشیم به مشکل برمی‌خوریم.

موسوی در مورد مصدومیت خود گفت: مصدومیت‌های کهنه زیادی دارم. من قبول کرده‌ام که شرایطم همین است و ممکن است بهتر نشود. باید خودم را عادت بدهم که با بدنسازی و مراقبت از زانوی مصدومم بازی کنم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید