تساوی شهروند در هفته سوم لیگ برتر فوتسال کشور؛
تاریخ: ۲۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: تحریریه
گل به خودی شهروندی ها سه امتیاز را از شهروند گرفت/دبل در تساوی !

در این دیدار شاگردان اسماعیل پور در حالی که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اسیر انگیزه بازیکنان خودی در تیم حریف شدند و بازی برده را با تساوی عوض کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز اول هفته سوم لیگ برتر فوتسال امروز با برگزاری دو دیدار به پایان رسید که تیم گیتی پسند اصفهان با غلبه بر ارژن شیراز به دومین پیروزی خودش در لیگ امسال دست پیدا کرد و شهروند ساری در ادامه روند خوبش اینبار در دیداری خارج از خانه برابر مقاومت البرز به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.

در این دیدار شاگردان اسماعیل پور در حالی که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند اسیر انگیزه بازیکنان خودی در تیم حریف شدند و بازی برده را با تساوی عوض کردند.

گل های شهروند در این دیدار به مانند بازی گذشته توسط سالاری و محمد رضا کرد این روزا آماده به ثمر رسید و نکته جالب اینجاست که دو گل تیم حریف توسط بازیکنان سابق شهروند به ثمر رسیده شد تا به نوعی شهروند با گل به خودی های بازیکن های سابق خودش بازی برده را با تساوی عوض کند. در این دیدار گل های مقاومت توسط امیرحسین رسولی و حمیدرضا ره انجام زده شد.

شهروند با این تساوی با ۵ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. نتایج درخشان شهروند دور از انتظار بوده و به نوعی هواداران شهروند نیز از نتایج خوب کادرفنی کاملا بومی این تیم شوکه شدند. امیدواریم تدابیر خوبی برای این تیم چیده شود تا شرایط در ادامه فصل به گونه ای رغم بخورد تا این تیم بدون هیچ مشکلی این روند رو به رشد را ادامه دهد.

گفتنیست ، فردا و روز دوم این هفته تیم پارسیان شهر قدس مقابل آتلیه طهران قم قرار خواهد گرفت.

نتایج روز اول از هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

ارژن شیراز ۱ –  ۳ گیتی پسند اصفهان

مقاومت البرز ۲ – ۲ شهروند ساری

فردا یک دیدار و پس فردا هم ۴ دیدار باقی مانده هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال برگزار خواهد شد.

 

پاسخی بگذارید