تاریخ: ۱۹:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

همه می‌دانند پیراهن شماره ۷ پرسپولیس ویژه‌ترین شماره تاریخ این باشگاه است؛ شماره‌ای که علی پروین اسطوره باشگاه به آن ابهت خاصی بخشید و کاری کرد سال‌ها کسی سراغش نرود!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،البته بعدها کوروش لرستانی، حمید استیلی، حامد کاویانپور، محمد پروین، حمید علی‌عسگری و سروش رفیعی هم این پیراهن خاص را پوشیدند اما اغلب عاقبت خوبی پیدا نکرده یا در پرسپولیس دوام نیاوردند. پس از جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس، محسن مسلمان تصمیم گرفت پیراهن مورد علاقه‌اش را بار دیگر بپوشد اما…

ابتدا جدایی سروش در هاله‌ای از ابهام قرار داشت و مهندس (لقب مسلمان) می‌خواست اول تکلیف این موضوع روشن شود. در ادامه اما یکسری از دوستان و نزدیکان مسلمان به او توصیه کردند شماره ۷ را نپوشد و با همان ۷۷ ادامه دهد.

یکی از این نفرات محمود خوردبین بود، مردی که پیش‌تر هم گفته بود باید شماره ۷ علی پروین بایگانی شود. همین حرف‌ها و توصیه‌ها باعث شد محسن مسلمان برای پوشیدن پیراهن شماره ۷ علی پروین مردد شود. او توانسته با شماره ۷۷ بهترین دوران فوتبالی خود را سپری کند. کم نیستند کسانی که معتقدند محسن مسلمان یکی از بهترین هافبک‌های دو سال اخیر فوتبال ایران بوده است.

این هافبک بازیساز ابتدای بازگشت به پرسپولیس خواهان پیراهن شماره ۷ شد ولی آن را به او ندادند. حالا هم که شرایط بعد از رفتن سروش رفیعی مهیاست خود محسن مسلمان بی‌خیال آن شده و حتی در اردوی اوکراین هم ۷۷ می‌پوشد. مسلمان قید پوشیدن پیراهن شماره ۷ را زده است و بعید هم می‌دانیم مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را به علی علیپور، دیگر مشتری این شماره بدهند! بنابراین به نظر می‌رسد بر خلاف استقلال تهران، پیراهن شماره ۷ پرسپولیس بار دیگر بایگانی شود. هرچند علی پروین تمایلی به صحبت در این رابطه ندارد اما با توجه به اتفاقات نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم، برای اسطوره هم بایگانی شدن یا نشدن شماره ۷ علی‌السویه شده است!خبرگزاری فارس: پروین: رفیعی کار سختی برای جا افتادن در پرسپولیس دارد/با پوشیدن پیراهن شماره 7 مشکلی ندارم/خبرورزشی

پاسخی بگذارید