تاریخ: ۱۹:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

جواد نکونام و بهنام ابوالقاسم پور فوتبالیست های مطرح کشورمان طی اقدامی خیرخواهانه از بیماران بیمارستان روانپزشکی رازی عیادت کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، این ورزشکاران به همراه مهدی واعظی مجری ورزشی شبکه پنج صداوسیما طی اقدامی خیرخواهانه از بیماران بیمارستان روانپزشکی رازی عیادت کردند.

نکونام و ابوالقاسم پور به همراه مسئولان بیمارستان در بخش بیماران مزمن حضور یافته و از نزدیک با مددجویان این مرکز دیدار کرده که سبب موجی از شادی و نشاط بین بیماران و کارکنان شد.

فوتبالیست های محبوب کشورمان از امکانات توانبخشی و سالن ورزشی این مرکز آموزشی – درمانی و توانبخشی بیماران اعصاب و روان دیدن کردند.

جواد نکونام در گفتگوی کوتاهی در بیمارستان گفت: از اینکه در این مرکز حضور یافته ام بسیار خوشحالم همانطور که می دانید مراسم خداحافظی من در یکی از مراکز خیریه تهران صورت گرفت که این خیلی برام با ارزش بود و توصیه می کنم به تمامی هنرمندان و ورزشکاران به این مرکز بیایند و ببینند که چه اقداماتی برای بیمارانی که اکثریت آنان بدون حامی هستند، انجام شده است.

عزیزی مدیر بیمارستان روانپزشکی رازی نیز از حضور فوتبالیست های محبوب قدردانی کرد و اظهار داشت: حضور این افراد در مرکز روانپزشکی رازی، در واقع حضور خیرین فرهنگی است که به لحاظ معنوی نیز برای ما با ارزش است.

جواد نکونام در پایان این برنامه، پیراهن شماره ۶ تیم ملی را که متعلق به خود بوده، به نشان یادبود و با امضای خود، به این مرکز هدیه کرد و نوید داد که برای شناخت هر چه بیشتر مردم از مجموعه روانپزشکی رازی و جذب کمک های مادی و معنوی خیران ، در آینده ای نه چندان دور مسابقه فوتبالی بنفع بیماران این مرکز در یکی از استادیوم های شهرری با حضور هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت همراه با پخش زنده تلویزیونی ترتیب خواهند داد.

مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) ، قدیمی ترین و بزرگترین مرکز درمانی بیماران اعصاب و روان کشور است که در منطقه شهرری استان تهران واقع شده و هم اکنون بیش از یک هزار و ۱۰۰ بیمار با انواع اختلالات اعصاب و روان را تحت آخرین روش های درمانی و تخصصی قرار داده است. این مرکز تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است.

/مهر

پاسخی بگذارید