برای حضور در وطنی لحظه شماری می کنیم؛
تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: تحریریه
مجتبی ممشلی:بازی برای هواداران نساجی نصیب هر بازیکنی نمی شود!

نساجی واقعا هواداران پرشوری دارد که مانندشان خیلی کم پیدا می شود، به همین دلیل همیشه دوست داشتم یک روز برای آنها بازی کنم که شکر خدا به خواسته ام دست پیدا کردم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نساجی مازندران در چهار دیدار تدارکاتی پیش فصل خود تنها یک گل دریافت کرد تا نشان دهد که در این فصل از خط دفاعی خوب و مستحکمی برخوردار است. مجتبی ممشلی، یکی از مدافعان میانی نساجی در این دیدارها در بازی برابر شهرداری تبریز یک گل زیبا ازروی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند تا نشان دهد جدا از قدرت دفاعی اش در جریان بازی های لیگ می تواند به عنوان یک گلزن خود را معرفی کند.گفتگو با مجتبی ممشلی را در زیر می خوانید.

از پیوستنت به نساجی شروع کنیم.
پس از اتمام بازی های لیگ با تماس آقای پاشازاده برای کمک به نساجی فراخوانده شدم و به دلیل اینکه بخش اعظمی از فوتبالم را مدیون ایشان هستم، در کمترین زمان ممکن با مدیران نساجی به توافق رسیده و به این تیم پیوستم.

و در تمرینات حضور یافتید.
بله، فکر می کنم از اولین روزهای آغاز تمرینات نساجی در کنار دیگر بازیکنان حضور دارم.

سطح تمرینات را چگونه می بینید؟
ببینید همانطور که در بالا گفتم من پیش از این هم سابقه کار با آقای پاشازاده و کادرفنی اش را دارم، به طوری که به جرات می توانم بگویم، هر بازیکنی که با آقای پاشازاده کار کند شاهد به روزترین تمرینات بدنسازی و تاکتیکی خواهد بود و بازیکنان امسال نساجی هم چنین شرایطی را پشت سر می گذارند.

تا کنون در ورزشگاه وطنی بازی کرده اید؟
بله، در ورزشگاه وطنی چه زمانی که چمن طبیعی داشت و چه حالا که چمن مصنوعی دارد بازی کرده ام. نساجی واقعا هواداران پرشوری دارد که مانندشان خیلی کم پیدا می شود، به همین دلیل همیشه دوست داشتم یک روز برای آنها بازی کنم که شکر خدا به خواسته ام دست پیدا کردم.

تمرینات نساجی معمولا با هواداران زیادی برگزار می شود و آنها برای دیدن بازیکنان تیم خود لحظه شماری می کنند.
خب در ابتدا باید بگویم که فوتبال با هوادار معنی پیدا می کند و این یک حس دو طرفه است. همانقدر که آنها دوست دارند تیم شان را ببینند، من و همه هم تیمی هایم هم برای بازی مقابل چشمان آنها لحظه شماری می کنیم. بازی برای چنین هوادارانی آرزویی است که هر بازیکنی به آن دست پیدا نمی کند.

 

شما بازیکن با سابقه ای هستید، به نظر شما بازیکنان این فصل نساجی می توانند آرزوی هواداران این تیم مبنی بر صعود به لیگ برتر را برآورده سازند؟
ببینید هر تیمی برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد که همه ارکان باشگاه کار خود را به بهترین نحو ممکن و هماهنگ با هم انجام دهند. من از روزی که در تمرینات نساجی شرکت کرده ام، چنین حسی را از طرف همه اعضا از مالکان محترم تا تدارکات به خوبی لمس کرده ام. ولی به هر حال توپ گرد و فوتبال به دلیل غیر قابل پیش بینی بودنش جذاب است ولی در مجموع به لطف خدا، درايت مالكان باشگاه و اعضاي كادر فني، با توجه به بازیکنان جوان و باانگیزه ای که داریم و همچنین حس دوستی و رفاقتی که آقای پاشازاده در بین همه بازیکنان به وجود آورده، فکر می کنم با حمايت همه جانبه هواداران پر شور باشگاه بزرگ نساجي می توانیم دست در دست هم کار کرده تا در پایان فصل نگاه ويژه اي به صعود داشته باشیم.

حرف پایانی.
پیش از پیوستنم به نساجی و پس از آن با بازیکنان سابق این تیم زیاد صحبت کرده و در مورد هواداران عاشق و پرشور نساجی خیلی چیزها شنیده ام، به خصوص اینکه به دلیل عشق شان به نساجی در بازی های خانگی چه جهنمی برای حریفان تیم محبوب شان درست می کنند که می تواند لرزه به اندام هر تیمی بیاندازند. البته خودم در معیت تیم های دیگر که به قائمشهر آمده ام چنین جو وحشتناکی را تجربه کرده ام. در پایان امیدوارم با حمایت همه جانبه هواداران نساجی بزرگ بتوانیم در پایان فصل در کنار آنها جشن صعود بگیریم.

پاسخی بگذارید