تاریخ: ۱۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در حالی که به نظر می‌رسد اضافه شدن مهاجم اورتون به جمع شاگردان مورینیو، کار ایبرا را برای ماندن در اولدترافورد سخت‌تر کند، رسانه‌های انگلیسی از احتمال ماندن این مهاجم سوئدی در میان شیاطین سرخ خبر می‌دهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از نشریه میرر، بر خلاف آنچه که به نظر می‌رسد، ورود روملو لوکاکو به جمع بازیکنان منچستریونایتد ممکن است شانس زلاتان ابراهیموویچ برای ماندن در جمع شیاطین سرخ را افزایش دهد. در واقع این گمانه‌زنی است که برخی از رسانه‌های انگلیسی از جمله نشریه میرر انجام داده‌اند.

به نوشته این نشریه لندنی، با قطعی شدن پیوستن مهاجم اورتون به شیاطین سرخ ورود لوکاکو به جمع شاگردان ژوزه مورینیو به آقای خاص فرصت می‌دهد برای بازگشت ایبرا از دوران ریکاوری مصدومیت رباط صلیبی‌اش صبر کند.

ایبرا در ماه آوریل در جریان بازی برگشت تیمش برابر اندرلخت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا دچار پارگی رباط صلیبی شد و گفته می‌شود که تا ماه ژانویه سال آینده هم قادر به بازگشت به میادین نیست. او بیشترین حقوق را از باشگاه منچستریونایتد می‌گیرد و به همین دلیل گفته می‌شد که شیاطین سرخ قصد ندارند قرارداد بازیکنی که تنها در نیمی از فصل آینده می‌تواند به آنها کمک کند را برای یک سال دیگر تمدید کنند و به این ترتیب رفتن او از اولدترافورد به عنوان بازیکن آزاد قطعی است. حالا اما نشریه میرر انگلیس نوشته است که احتمال دارد مهاجم سابق پاری‌سن‌ژرمن فصل آینده هم در اولدترافورد بماند.

با وجود خرید ۷۵ میلیون پوندی لوکاکو، منچستریونایتد از جذب دیگر بازیکنان بزرگ مد نظرش منصرف نشده است و گفته می‌شود که مورینیو هنوز هم امکان دارد که برای خرید خامس رودریگس از رئال مادرید تلاش کند. نشریه ایندپندنت گزارش کرده است که اِد وودوارد، مدیر اجرایی شیاطین سرخ، مذاکراتی را برای خرید هافبک کلمبیایی رئال آغاز کرده و در این مذاکرات پیشرفت خوبی هم داشته است. از این رو موفقیت من‌یونایتد در جذب بازیکنان مورد نظر بعدی‌اش می‌تواند در تعیین سرنوشت ایبرا تأثیرگذار باشد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید