تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم اتلتیک اسکیلستونا سوئد از عملکرد دروازه‌بان ایرانی‌اش در اولین بازی این تیم ابراز رضایت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مایکل جولی، سرمربی تیم اتلتیک اسکیلستونا در بازی خارج از خانه هفته چهاردهم لیگ سوئد تیمش مقابل سیریوس یک بر صفر شکست خورد. او در خصوص تغییراتی که درون دروازه تیمش ایجاد کرده بود و آن هم حضور علیرضا حقیقی در ترکیب اصلی بود به یکی از سایت‌های سوئدی گفت: اتفاق خوبی برای ما رخ داد که متحمل شکست سنگین‌تری از یک بر صفر نشدیم. برای مثال یوهان اندرسون ضربه خطرناکی زد و فیلیپ هاگلند نیز ارسال خوبی روی دروازه ما داشت که دروازه‌بان‌مان خوب کار کرد.

این سایت سوئدی با اشاره به بازگشت دروازه‌بان ایرانی اسکیلستونا پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت نوشته است که خوشبختانه علیرضا حقیقی انتخاب سرمربی تیم به جای تیم ارلاندسون بود تا اولین بازی‌اش را پس از ۱۳ هفته انجام دهد. سرمربی این تیم سوئدی در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه این تغییر خوبی برای ما بود، چون ما تیمی بسیار جوان هستیم و علیرضا دارای تجربه است. من این هفته با هر دو دروازه‌بانم صحبت کردم و در نهایت تصمیم گرفتم از تجربه علیرضا استفاده کنم که ارزش زیادی برای ما دارد.

جولی در پاسخ به این سؤال که چه نمره‌ای به علیرضا حقیقی می‌دهد، خاطرنشان کرد: برای اولین بازی عملکرد او خوب بود. فقط مشکلاتی در ضربات پا داشت، اما ما مجبور به تغییر در دروازه بودیم. حضور حقیقی با هدفی که ما داشتیم خوب بود و به نظرم خط عقب ما باتجربه‌تر شد که من راضی هستم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید