تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس باشگاه آرارات با رئیس فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دیدار کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون جهانی ورزش های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، محسن مهرعلیزاده رئیس (IZSF) به همراه مشاور عالی در امور اجرایی فدراسیون، میزبان وارتان، رئیس باشگاه آرارات بودند.

باشگاه آرارات متعلق به ارامنه‌های ایرانی است که در آنجا به ورزش و تمرین می پردازند و تا کنون در ساختن قهرمان های ورزشی،افتخارات زیادی در این باشگاه کسب شده است

در این دیدار مهرعلیزاده با ابراز امیدواری نسبت به توسعه ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی در ارمنستان گفت: استفاده از حضور وارتان و پتانسیل های بزرگ باشگاه آرارات می‌تواند جهت توسعه این ورزش در کشور ارمنستان به فدراسیون جهانی کمک بسیاری کند.

وی همچنین افزود: فدراسیون جهانی ورزش های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی تا به حال در چندین کشور اقدام به مشارکت در ساخت زورخانه کرده است و در آینده ای نزدیک طی مذاکرات انجام شده، پژوه بعدی احداث زورخانه در ارمنستان خواهد بود تا از این طریق دوستداران ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در آن کشور بتوانند در گود متعلق به خودشان در این رشته ورزشی فعالیت کنند.

در ادامه این دیدار، وارتان با ابراز خرسندی از فعالیت های گسترده فدراسیون جهانی ورزرش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در جهانی ساختن این رشته، گفت مجموعه باشگاه آرارات برای هر گونه همکاری سازنده با IZSF آماده است.

در پایان این دیدار مهرعلیزاده تابلویی نفیس را از طرف فدراسیون به واراتان اهدا کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید