تاریخ: ۱۸:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال گفت: سه شنبه ۱۴ شهریورماه به افتخار حماسه سازان تیم ملی در ورزشگاه پرخاطره پایتخت گرد هم خواهیم آمد تا شبی خاطره انگیز را در کنار هم رقم بزنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نخستین جلسه مربوط به برپایی جشن بزرگ حماسه صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸، امروز(یکشنبه) با حضور سرپرست دبیرکلی فدراسیون در محل سالن کنفرانس مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

در این جلسه، محمدرضا ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ضمن اشاره به نتایج درخشان تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و صعود مقتدرانه به این رقابت‌ها،عنوان کرد: در حالیکه روزشمار و شاید بهتر باشد بگوییم لحظه شمار برای آغاز مهم‌ترین آوردگاه جهانی آغاز شده است، سه شنبه ۱۴ شهریورماه به افتخار حماسه سازان تیم ملی در ورزشگاه پرخاطره پایتخت گرد هم خواهیم آمد تا شبی خاطره انگیز را در کنار هم رقم بزنیم. اهمیت این بازی به رغم صعود زودهنگام تیم ملی از نظر سرمربی محترم همچنان به اندازه سایر مسابقات قبلی تیم ملی است تا پرونده رقابت‌های مقدماتی با خاطره ای نیک بسته شود.

وی ادامه داد: در این راستا،امروز نخستین جلسه مربوط به برپایی جشن بزرگ حماسه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیران محترم کمیته‌های مختلف فدراسیون فوتبال، سازمان تیم‌های ملی و سازمان لیگ در مرکز ملی فوتبال برگزار شد تا درباره جزییات برگزاری جشن مربوطه تبادل نظر شود. به طور حتم در جلسات آتی از دیدگاه‌های کارشناسی صاحب نظران برای برپایی هر چه بهتر این مراسم استفاده خواهیم کرد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال افزود: خوشبختانه حضور پربار روسای پیشین فدراسیون فوتبال در روز بازی ایران و ازبکستان در ورزشگاه آزادی، حال و هوای متفاوتی به آن شب خاطره انگیز داد و در این راستا برنامه‌هایی برای تقدیر و تجلیل از گروه دیگری از خاطره سازان فوتبال کشور در سال‌های دور و نزدیک در بازی ایران و سوریه در حال بررسی است که در جلسات آتی در این باره جمع بندی نهایی و قطعی صورت خواهد گرفت.به طور حتم همراهی میهمانان ویژه با ملی پوشان می تواند روحیه آنان را برای موفقیت صدچندان کند.

ساکت افزود: علاوه بر این، اجرای فعالیت‌های فرهنگی در حاشیه بازی با قید توجه به الزامات فیفا، جزو اهداف کارگروه مربوط به برپایی جشن بزرگ حماسه صعود خواهد بود. تردید ندارم نمود همه این برنامه‌ها،در سایه حضور پرشور مردم،که حامیان اصلی فوتبال کشورمان محسوب می‌شوند،جلوه گر خواهد شد و در بازی ایران و سوریه ضمن اینکه پیام تشکر میلیون‌ها ایرانی به مردان ملی‌پوش بابت نتایج درخشان‌شان خواهد رسید،بلکه یک بار دیگر آوای پرشکوه هواداران ملی در سرتاسر قاره کهن طنین انداز خواهد شد و این بدون شک،تبلور اشتیاق آحاد مردم برای سلام زودهنگام به میدان روسیه خواهد بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید